Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!

CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
NightShot

Unban anketa: 1NCARN4T10N

Recommended Posts

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: 1NCARN4T10N
2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: kumit @anexis
3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www102.zippyshare.com/v/BtiwYxkU/file.html
4. Ban priežastis : Keiksmai/Ižeidimai
5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :
6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: NON-STEAM 
7. Aprašykite situaciją: Buvau serveryje, atėjo kumitas su kitokiu nicku, pats pradėjo ieškoti konflikto, aš žmogus nepatyliu, gavau bana už tai kad gavo atgal kai pats "rovėsi". Po bano laikotarpio, atėjo vėl jis, gavau bana už nieka 24valandom, labai smagu žaisti kai privilegijuotas žmogus pats ieško konflikto, bet gaves spaudimo atgal, iškart banina, kur ispėjimai? Gagai? Ir ar galima iškarto už nieka dėti 24valandoms?:))

12h buvo pirmas ban'as uz tavo labai platu leksikona.(Buvo naktis).

24h buvo uz tai, kad tik prisijunges i serveri net nespejus roundui prasidejus - prasidejo tavo erezijos.I admin chat'a parasei "kumit duxas" ir iskarto atsijungei.Tokio tavo poelgio netoleravau , nes negalejau nei ispeti/nei uzdeti gag'o kadangi pabegai tai gavai atitinkama bausme 1 dienos ban'a.

Amzinas ban'as - Atejau i serveri, pradejai vel reiksti erezijas , nepasitenkinimus.Paklauses Phill'o ar cia nightshot atsakymas buvo teigiamas, kadangi tavo vienos dienos ban'as nebuvo dar pasibaiges - ir tu zaidei serveryje gavai ATITINKAMA BAUSME, tai nezinau kas cia iesko konflikto ir gauna spaudimo.

Galėtum įrodymu gal siek tiek pateikti visu pirmą?:) 

O visu antra, jeigu pats pradedi reikštis ir aš nepatyliu, tai gal reiškia ir pats savo "žargona" susitvarkyk? Ar tik privilegijomis naudotis temoki?:)

Nedadėjau to, kad visu pirma kai 12val ban'ą dėjai, tai nei ispėjimo nebuvo, nieko, tiesiog pats pradėjai "rautis" ir gavai atsako, o tada kas, jau užsidedi prižiūrėtoja ir jautiesi kažkuo? Ką tu realybei pasakytum, jeigu net žinutėmis kai atsako gauni, iškart banini:)

Tebunie, atėjau nepasibaugus banui, o kur man pasakyta, kad jeigu man uždėtas banas, aš negaliu smagiai leisti laiko serveryje? Ant savo nick žaidžiau? NE 

Ir gal net ne namie būdamas, net ne per savo ID/IP 

1 hour ago, NightShot said:

Galėtum įrodymu gal siek tiek pateikti visu pirmą?:) 

O visu antra, jeigu pats pradedi reikštis ir aš nepatyliu, tai gal reiškia ir pats savo "žargona" susitvarkyk? Ar tik privilegijomis naudotis temoki?:)

Kokiu tau irodymu reikia? Del apejimo ban'o?:D 

24h ban'as tavo - https://prnt.sc/t84msh

Vis dar nera pasibaiges 24h ban'as , o tu jau zaidei serveryje ir gavai amzina ban'a - https://prnt.sc/t84n24

Strikes again - https://prnt.sc/t84nbm Apejai ban'a ir zaidi serveryje apsimesdamas "durneliu" kuris nieko nezino, ir nesigaudo kas vyksta zinok, ne visi mes tokie durni , kaip atrodo ^^.

"O visu antra" - Cia jau yra tavo problemos, kad tu nepatyli ir keli erezijas/konfliktus ten kur ju nereikia.Turejai ir turi dar s.admin'a kuriuo galejai pasinaudot ir uzbanint/uzmutint ta zaideja kuris "tave izeidinejo ir tu gyneis", bet ne.Tu to nepadarei galvodamas  turintis s.admin'o imuniteta.Zaidejas pasiskunde man, atejas i serveri vis dar nebuvai apsiramines ir kelei konfliktus - gavai 12h ban'a.Siandien diena atejas i serveryje, net nepasakes ne vieno zodzio tu issireiskei achat'e labai graziai "anexis servo duhas" ir atsijungei is serverio.Kadangi , kai buvai atsijunges as taves negalejau uzmutint tai teko uzbaninti 24h uz atsakomybes vengima ir keiksmazodzius achat'e.Neiskentejas 24h ban'o tu sugalvojai pagudrauti, ir apeiti ji.Kadangi tavo 24h ban'as buvo ant RUS location'o ip'o tu atsijunges vpn(greiciausiai speju) persirases non'steam'a cs 1.6 vel prisijungei i serveri ir zaidei, kaip "nieko nebuvo".Atejas i serveri , pamaciau ir uzbaninau kame problemos?(VISA SITUACIJA 2-IEJU DIENU).

2 hours ago, NightShot said:

Nedadėjau to, kad visu pirma kai 12val ban'ą dėjai, tai nei ispėjimo nebuvo, nieko, tiesiog pats pradėjai "rautis" ir gavai atsako, o tada kas, jau užsidedi prižiūrėtoja ir jautiesi kažkuo? Ką tu realybei pasakytum, jeigu net žinutėmis kai atsako gauni, iškart banini:)

O kokio tau ispejimo reikejo, kai buvo masiniai keiksmai/izeidimai is tavo puses su s.admin'u.Galejai viso sito isvengti uzmutindamas zaideja, kuris ale "rovesi" ant taves.Realybes ir cs'o tu nelygink , negyvenk tam cs'e 😄

1 hour ago, NightShot said:

Tebunie, atėjau nepasibaugus banui, o kur man pasakyta, kad jeigu man uždėtas banas, aš negaliu smagiai leisti laiko serveryje? Ant savo nick žaidžiau? NE 

Ir gal net ne namie būdamas, net ne per savo ID/IP 

Nes tam ir yra uzdetas ban'as uz nusizengimus, kad tu NEGALETUM ZAISTI TAM TIKRA LAIKO TARPA.O tai yra nesvarbu, tu ant savo nick'o zaidei ar ne - prisidirbai nu tai ir atsakyk uz savo veiksmus.

Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mūsų projektas rekomenduoja