Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau
Phill

Įžvalgos ir pasiūlymai

Recommended Posts

Laba diena Brigados Administracija ir serverio Nariai. Prabėgo jau kuris laikas (~3mėn) kai pradėjau reguliariai žaisti šitame serveryje ir spėjau susidaryti nuomonę apie serverį ir jame esančius narius.

Žmonių srautas keitėsi į teigiamą pusę, t.y žmonių skaičius didėja, atsiranda vis daugiau puikių naujų žaidėju, cheater'ių vis mažiau atsiranda paskutiniu metu , ir serverio Admin + serverio Prižiūrėtojai puikiai tai atspindi. Bravo.    Vis gi, kas dažnai užkliūna  tai vieni kitų tarpusavio pagarba. Aš suprantu, kad yra žmonių kurie pastumti ar prasivardžiuoti vieni ant kitų, bet manau tai reikėtu daryti sveiko proto ribose, nes kai gauna Ban ar Mute labai jau įsižeidžia ir jaučiasi nuskriausti. Tad, jeigu yra žmonių tokio temperamento siūlyčiau serverio taisykles dar kartą perskaityti. Ta tema norėčiau pereiti i dėl serverio Prižiūrėtojų (Administracija) ; Pasitaiko atvėjų, kai serveryje žaidžiantys nariai pradeda demonstruoti nepagarbą ir net pasipiktinimą del Prižiūrėtojo sprendimų, tai tokiu atvėju manau reikėtų deramai tarpusavyje isšiaiškinti esamą situaciją, o ne "Game chat" Floodinti - vis gi tai yra asmuo atsakingas už sprendimus, o ne ką tik atėjęs į serverį reiškiasi "keiskit greiciau map" ar koks tas map'as yra blogas (dažniausiai nes nesiseka pažaisti).     Kalbant apie Slay ir Kick žaidėjų nuansus. Visu pirma reikia nepamiršti koks yra žemėlapio tikslas. Jeigu žaidėjo tikslas yra C4, o jis piktavališkai vengia šito, tai atitinkamai - SLAY. Paskutiniu metu serveris yra sausakimšas, kad net nebūna galimybės prisijungti į serverį. Būtų kaip ir suprantama situacija, bet problema slypi SPEC žaidėjuose, kai nemažas skaičius žaidėjų skaičius laukia kito map. Tai būkit geri, užleiskite vietą norinčiam žaidėjui pažaisti, o ne laukti 10+ min.

Žemėlapių pasirinkimą turime tikrai neblogą, gausų, bet yra žemėlapių kurie yra žaidžiami LABAI retai ir vangiai, nes po žemėlapio išrinkimo nemaža dalis išeina iš serverio: Mano akimis netinkami žemėlapiai:

de_cup1_brutesmaps
de_korfez32
de_sona

Žinoma, likusieji žemėlapiai yra puikūs ir įdomūs, bet manau būtų šaunu turėti keletą naujų žemėlapių :

awp city https://maps.cs-bg.info/maps/cs/253/

awp map https://maps.cs-bg.info/maps/cs/49/

css dust 3 https://gamebanana.com/maps/186543

de inferno2010 https://maps.cs-bg.info/maps/cs/758/

cs assault 1337

de_cbble2 https://maps.cs-bg.info/maps/cs/2642/

cs_office

de_sultan https://maps.cs-bg.info/maps/cs/928/

de_rats32 https://maps.cs-bg.info/maps/cs/3171/

fy_simpsons https://maps.cs-bg.info/maps/cs/1174/

 

Tuo pačiu ir dar kartą pagalvoti apie rečiau žaidžiamus žemėlapius, bet labai gerus:

de_mix_oldcity_b https://maps.cs-bg.info/maps/cs/2817/    &    de_abadon .

 

Tai būtų tiek iš mano pusės..

 

Visiems geros dienos ir puikaus žaidimo.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


Mūsų projektas rekomenduoja

×