Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!

CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Fainas

Fainuolis prisistato.

Recommended Posts

1. Koks jūsų slapyvardis žaidime? : a man poxui fainas as

2. Koks jūsų tikrasis Vardas? : Rutvydas

3. Kiek jums metų? : 20

4. Kokiame Mieste gyvenate? : Šiauliai

5. Koks jūsų zodiako ženklas? : Liūtas

6. Papasakokite truputį apie save(pomėgiai ; laisvalaikis ir t.t.) : Tai nežinau kaip čia kitiems, bet pats manau, jog esu begaloooooooooo paprastas žmogutis. Mėgstu labai žaist boulingą, taip pat mėgstu pažvėjot, mėgstu pašokt labai, bet aišku tik išgėręs, mėgstu ir padainuot aišku kai niekas negirdi, nes turbūt su klausa problemu žmonės turėtų išgirdę tokį dainavimą. Kaip ir dauguma čia esančių žmonių mėgstu pažaisti cs'a, lolą dar kartais. Labai mėgstu keliaut, nors pastaruoju metu nelabai kur ir buvau. Labai patinka futbolas tiek žaisti, tiek žiūrėti. Krepšinį žiūrėt galiu, bet žaist tai uoj uoj ne. 😄

7. Ar turite brolių/seserų? : Turiu broliuką ir dvi sesutes.

8. Ar turite augintinių?(jeigu taip, galite įkelti nuotrauką) : Katė, šuo, triušis, du vėžliukai.

9. Koks muzikos stilius jums patinka labiausiai? : Realiai klausau viską, tačiau pastaruoju metu kažkaip ant repo patraukė tiek lietuviško, tiek rusiško.

8. Kaip atradote mūsų projektą? : Pirmą kartą pakvietė mane "Vika". Tuo metu projektas pasirodė ne koks. Vėliau pradėjau žaisti projekte dėl 2 žmogeliukų. Nebeliko nei vieno dėja.

9. Kiek laiko žaidžiate CS 1.6? : Ilgai, tiksliai pasakyti negaliu, bet manau apie 7-8 metus tikrai bus.

10. Pasidalinkite savo Nuotrauka/Facebook/Instagram :
https://www.facebook.com/rutvydas.cerniauskas

Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti į šią temą...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Mūsų projektas rekomenduoja