Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Paranoja

Pasiūlymai serveriui.

Recommended Posts

Nu sveiki visi, kas skaitot, turiu kažkiek įdėjų kurios manau būtų naudingos. 

1. Atnaujinti round soundus (MVP) žinoma reikėtų kitų žaidėjų pagalbos siūlant savo dainas. 

2. CoinFlipas, šis dalykas serveryje yra labai dažnai naudojamas, mano pasiūlymas būtų jį patobulinti. Norint sutikti žaisti su kitu coinfilp'ą reikėtų sutikti su pasiūlymų 2x, t.y vieną kartą sutikti, o kitą patvirtinti. Nežinau ar tai labai naudinga, bet man jau nekrata buvo, jog prasidėjus roundui kažkas pasiūlo mesti monetą ir vietoj pasirenkant ginklus iš vip meniu, acceptinu coinflipe pasiūlymą to nenorėdamas. Kiti gali sakyti, jog pats kaltas, neatidus ir tt, nu bet iškitos pusės.... Nu žodžiu įdėja aiški. 

3. Pakeisti / išimti teroristų skiną kuris skirtas yra vipams ar adminams, nežinau tiksliai pasakyti negaliu, esmė tame, jog jis yra bugintas, ir labai sunku yra į jį pataikyti, kaip kad kiti serveryje juokauja "bėgiojantis malunsparnis" kadangi visada rankos yra ištiestos į šonus. 

4. Dėl šios įdėjos nežinau ar būtų galima ją išpildyti, bet pasiūlymas būtų, sukurti kaip ir tokia papildomą sistemą kuri, kiekvieno žemėlapio pabaigoje išrinktu 1-3 žaidėjus kurie geriausiai pasirodė ir būtų apdovanoti skryniomis arba raktais (kiekis gali būti, kad ir po vieną) įdėja išties būtų pravarti, visiem būtų dėlko stengtis kiekviename žemėlapyje, kaip žinant dabar reikia gerokai pagridinti/panolaifinti norint gauti raktą arba skrynia, tai manau jog būtų pravartu. 

 

KOLKAS TIEK JEI GALIMA PASILIEKU TEISĘ REDAGUOTI, JEI KILS DAR KOKIŲ ĮDĖJŲ. 

Ačiū už dėmesį, geros dienos ✌️

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) galvojom, bet dauguma juos laiko išjungtus, todėl skubėt keist nematėm prasmės.

2) tikriausiai bus įdėta, nes pakankamai pravartu.

3) sutvarkysim

4) map MVP irgi turėtume įdėt ~šią savaitę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taip pat sugalvojau ir dar vieną įdėją, jog pavyzdžiui savaitgaliais ar net kiekvieną dieną vakarais (pvz nuo 22h iki 7h) būtų gaunama 2x daugiau taškų, ar pavydžiu 2x didesnė tikimybė gauti raktą ar dėžę. Manau būtų puiki įdėją norint pagyvinti žaidėjų skaičių ir naktimis/vakarais.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Mūsų projektas rekomenduoja

×