Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
ProtanasButanas

SIŪLAU DAUG: by Protanas

Recommended Posts

Sveiki, kadangi šiame serveryje praleidžiu daug laiko ir įvairiu paros metu, matau daug trūkumų bei klaidų, tad surašysiu viską punktais, kaikuriuos ir su papildymais: 

1) Padidinti misijų skaičių, kadangi taškų susirinkti šiuo metu yra pakankamai sunku, o jei ir susirenki praleidi ant skrynių, raktų, trauki lievus skinus ir vėl ilgai žaidi, kad kažką galėtum nusipirkt, o misijas kaikurias galima tiesiog paimt tas pačias tik supaprastint ir pamažint atlygį, pvz misija su 50k dmg tegu lieka, bet sukurt ir padarius 10k dmg, 20k ir panašiai su atitinkamais atlygiais, tad misijų prigalvot ne taip ir būtina. 

 

2) grafitti bugas (nereikšmingas, bet galėtumet sutvarkyt. 


3) Žaidėjų prizai. Šiuo metu tik top 3 žaidėjai gauna prizus kas mėnesį, manau būtų galima padaryti kaskart ir kokių mini turnyrų, kaip kad ir kalėdų metu buvo. Ir galėtumėt apdovanot žaidėjus pvz top 5 kurie praleidžia daugiausiai laiko servery (nors nežinau ar yra sistema, kuri skaičiuoja), o apdovanoti taškais ar bent skinu A klasės. 


4) likus žaidėjam iki 3x3, kad būtų mažų tik mapų pasirinkimas


5) 35hp_2 žemėlapiui sukurti taisykles, kadangi mapas per dieną 1-2kartus renkamas, žaidėjai jį mėgsta, bet daugiau negu pusė jų verkia dėl taisyklių nesilaikymo (taisyklių, kurios šiuo metu negalioja) (taisyklių nesilaikymas būtų banas iki kol pasibaigs žemėlapis) 


6) Įdėti daugiau žemėlapių, mažesnių mapų tokių kaip aim_headshot, aim_map ir taip toliau, fy_simpsons. 


7) įdėti komandų lygumo sistemą, kaip kuriuose serveriuose ji egzistuoja. (komanda kuri išvien laimi, automatiškai apkeičiami žaidėjai, geresnis iš geros komandos permetamas į prastesnę ir taip kelis roundous kol sulygina komandas) 


8 ) Dar nesugalvojau, bet jei prisiminsiu kažką papildysiu. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) ateity padarysim, kad misijos restartuotusi kas įvykdžius, taip galima bus rinkt viską iš naujo. Prieš rr to padaryt nespėjom, tai negaliu prižadėt kada bus padaryta :x

2) dėl graffiti pažiūrėsim šiom dienom~

3) šiuo metu prizus gauna top5 žaidėjai, ne 3. Turnyrai ir pnš (mini eventai) kartais būna iš dėžių/raktų, priklauso nuo to ar priž. nori daryt ar ne. Iškart po rr visko pridalint nenorim, kad liktų normali ekonomika.

4) mapų sistemą pertvarkysim, nes dabar ji ir mapą keičia anksčiau nei turėtų būt ir leidžia votint mapus ne pagal skaičių.

5) dėl knife map'o dar spręsim ar jo čia reikia, nes dažniausiai iš 20 žmonių lieka 8.

6) Šiandien ~ turėtų būt įdėti nauji mapai. Mažesnių kol kas nedėsim, nes žmonių būna daug, tai jų nelabai ir apsimoka laikyt.

7) ateity dėl šito pažiūrėsim 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Mūsų projektas rekomenduoja

×