Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Maybe

Kaip rasti ir įkelti DEMO ar SS

Recommended Posts

NON - STEAMED ŽAIDĖJAMS

 

Spaudžiate ant "My computer" (gali būti "Šis kompiuteris" arba "Mano kompiuteris") piktogramos esančios jūsų desktop'e --> Spaudžiate ant Windows C disko (arba ten, kur esat įsirašę savo windows'us) --> Atsidarote Program Files aplanką --> Susirandate ir atsidarote Counter Strike 1.6 papkėje esantį CSTRIKE aplanką ---> Raskite failą su pavadinimu CS-Brigada_CSGO_DEMO ir .dem formatu. (SS/Nuotraukos turi žemėlapio pavadinimus).

Alternatyvus būdas yra paspausti ant savo Counter-Strike 1.6 paleidimo piktogramos antru pelės mygtuku (mouse2) ir pasirinkti "Atidaryti failo vietą" (ang. Open file location) ir sekti tuos pačius nurodymus atsidarant CSTRIKE aplanką.

 

STEAMED ŽAIDĖJAMS

 

Spaudžiate ant "My computer" (gali būti "Šis kompiuteris" arba "Mano kompiuteris") piktogramos esančios jūsų desktop'e --> Spaudžiate ant Windows C disko (arba ten, kur esat įsirašę savo windows'us) --> Atsidarote Program Files aplanką --> Susirandate ir atsidarote Steam papkę --> tuomet steamapps --> tuomet common --> tuomet Half-Life --> Atsidarote Half -Life papkėje esantį CSTRIKE aplanką ---> Raskite failą su pavadinimu CS-Brigada_CSGO_DEMO ir .dem formatu. (SS/Nuotraukos turi žemėlapio pavadinimus).

Abiejais atvejais toliau sekate šiuos žingsnius: 

1.  [Nebūtina, bet greičiau surasite failą kai talpinsite] Perkelkite DEMO/SS į darbalaukį (ang. Desktop) (ant savo ekrano)
2.  Tuomet einam į zippyshare.com, spaudžiam mygtuką "BROWSE"
3.  Išmestoje lentelėje surandame savo DEMO/SS ir spaudžiame Enter, tuomet "START UPLOAD" (lt. pradėti įkėlimą)
4.  Palaukite kol svetainė patalpins jūsų DEMO/SS ( Būseną procentais galite pamatyti apačioje ) ir gautą nuorodą įkelkite kur norite.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  


Mūsų projektas rekomenduoja

×