Jump to content
Sign in to follow this  
mafik

UNBAN mafik

Recommended Posts

Atsibaninimo anketa:

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: mafik
2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: iDu HuJ
3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:    www.part.lt/perziura/082fc0f2cc561074d4aecbb7a6a324c2481.png
4. Ban priežastis : už nieką
5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : screenshote matosi
6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Steam
7. Aprašykite situaciją: Tai tipo pasiūliau ZaMui(toks žaidėjo nickas) eiti coinflipą iš peilių ,tipo mano du peilius prieš jo ten viena, ZaMas nieko man neatrašė ir tiesiog pasiūlė flipą ,kurio net nemačiau ir netyčia sutikau. Vėliau ZaMas pradėjo rašinet ,kad jis laimėjo ir kad siusčiau jam peilį. Aš jo paprašiau ,kad atsiųstu console ,nes jis tvirtino kad sutiko mesti flipą iš peilio, nors pas save consolėje neradau to. Tada prie jo prisidėjo S.Adminas(iDu HuJ),jis pradėjo mane raginti siųsti peilį ,nes kitaip "man kažkas bus" (nepasakė kas). Aš Zamui pasakiau ,kad atsiųstu man cosole ,kurioje matosi ,kad jis sutiko ir tada atsiųsčiau jam peilį. Bet jis mane išvadino scammeriu ir galu gale gavau baną nuo iDu HuJ ,pats nežinau už ką. 

Atbanintas!

Žaidėjas "idu huj" baninamas ant 2 dienų už "free baną" ir nuimamos privilegijos!

3.3. Griežtai draudžiama baninti žaidėją neįsitikinus kad jis tikrai yra kaltas.(Admin įspėjimas/Priviliegijų netekimas)

3.4. Griežtai draudžiama dėti ban nekaltiems žaidėjams(Free Bans) (Priviliegijų netekimas + Ban)

Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mūsų projektas rekomenduoja