Jump to content
Sign in to follow this  
Bedarbis

Bedarbis į prižiūrėtojus.

Recommended Posts

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Bedarbis
2. Jūsų amžius: 21
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Buvau daug kartų kai buvau jaunesnis. Išmestas nebuvau niekada, išeidavau pats nes tiesiog arba projektas eidavo į pabaigą arba tiesiog serverio savininkui projektas nerūpėdavo ir nebūdavo naudos iš administravimo.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Žinoma, tikrai nėra sunku.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  esu, kai gal man pačiam buvo 12-13 metų. Manau visi esa kažkada pabandę magijų.
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?:  pora valandų

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Taip, kitiems tiesiog neturiu laiko.
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: taip
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Tai kaip ir darbas, kurio dėka visiems smagu susirinkti ir pažaisti serveryje, kuriame yra tvarka. Tai pat tai prisidėjimas prie serverio plėtojimo ir ateities kūrimo.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Žinoma.
11. Jūsų Facebook ir Skype : Skypės šiuo metu nenaudoju, tačiau turiu. Jei administracijai bus svarbu,tai dėl Facebook parašys asmeniškai. Dėkoju už supratingumą.
12. Ar turite mikrofoną?:taip
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Žinoma,apie save tik gerai.. 😄 Šiaip esu dirbantis žmogus, todėl dažniausiai būnu tik nuo 18h vakaro,tad esu bendraujantis,komunikabilus ir supratingas. Sunku kažką sakyti, manau žaidėjai serveryje jau puikiai mane pažįsta ir žino koks esu 🙂
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  - 

Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mūsų projektas rekomenduoja