Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  

Recommended Posts

1. Jūsų Slapyvardis žaidime: deividelis
2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: mPx
3. SS/Demo Įrodymai: demo
4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): Labiau į galą, pora raundų prieš ateinant kitam priž (Maybe).
5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Ėjau paimti c4 kuris buvo Ct spawne, per B planta, iš Ct spawno dar nespėjus paimti c4, pamačiau Ct`ą kuris buvo A plante. Nusprendžiau ji tiesiog nušauti kas reikštu raundo pabaiga, bei Tr komandos raundo laimėjima. Budamas dar Ct spawne pataikiau Ct`ui ir padariau 84dmg, tuomet nuspredžiau tiesiog priartėti arčiau jo bei pabaigti raundą nužudydamas ji. Buvo like -+ 16sec iki raundo galo, pradėjus šauditi gavau nuo prižiūrėtojo??? slay, nes nedėjau c4, o bandžiau nužudyti Ct`a. Taip, supraščiau jeigu bučiau campines su awp, bei su c4 ir laukes jo, bet aš rushinau ji, kam buvo reikalingas slay pačiame įkarštije kuomet sprendžiasi kas laimės raunda?

Paklausus už ką slay gavau atsakima, kad "aš gi liepiau c4 dėt", atšoviau atgal, kad  aš tiesiog pasirinkau nušauti Ct`a kuris buvo man prieš akis, kas reikštu raundo laimėjima.

Paskutiniai jo argumentai buvo kažkas panašaus į tai "Gerai niekam neidomus"

Manyčiau, kad šioje situacijoje buvo free slay. 

Tema Soundui/Scott

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  1. Jokio įspėjimo per "adminchat" ar chatą iš prižiūrėtojo @mPx kad neštum ar padėtum c4 nemačiau.
  2.  Visiškai sutinku su tuo kad jeigu yra like mažai laiko ir bomba randasi priešo pusėi, lengviau tiesiog jį nužudyti kai jis yra "low".

 

Prižiūrėtojas "mPx" gauną įspėjimą už "free slay"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  


Mūsų projektas rekomenduoja

×