Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau
Dalius

Atranka į Prižiūrėtojus

Recommended Posts

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 
2. Jūsų amžius: 
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: 

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? :
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:
11. Jūsų Discord ir Skype :
12. Ar turite mikrofoną?:
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 

 

Po kiekviena kandidato anketa bus parašyta PRIIMTA ar ATMESTA.

Prieš pildydami anketą būkite tikri, jog esate pasiruošę būti serverio Prižiūrėtoju. Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio tvarką.

 

* Pildydami anketą atsakykite į klausimus nuoširdžiai, nes tokie atsakymai dažniausiai yra kur kas tinkamesni negu tie, kurie rašomi "dėl vaizdo".
* Visi atsakymai privalo būti išsamūs.

 

 

Taip pat norėčiau paminėti, kad prižiūrėtojai bus renkami pagal jų aktyvumą ir bendravimą su serverio žaidėjais. 

Anketas pildyti šioje temoje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Hocko
2. Jūsų amžius: 19
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip. Išbuvau apie 2 savaites, serveris užsidarė, čia labai seniai buvo. Po ilgo laiko, nuspręndžiau, kad noriu vėl užimti šias pareigas.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip sugebu, nemažą laiką žaidžiu cs, taipogi ir neblogai, tai nėra sunku.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip esu, klasikinius wh ir aimą.
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Praleidžiu laiko tikrai nemažai, nes tai yra pagrindinis serveris kuriame žaidžiu.

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Pagrinde taip, bet pažaidžiu ir bhop, dr.
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip. 
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojo pareiga yra apsaugoti serverį nuo čyterių, problemų kėlėjų.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip suprantu.
11. Jūsų Discord ir Skype : Hocko#0961 ; valteris8

12. Ar turite mikrofoną?: Taip turiu.
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu ramaus būdo, draugiškas, labai nemėgstu išsišokėlių arba vaidintuvų kitaip sakant ir šiaip beprasmių dramų kėlėjų. Viską darau apgalvojęs pasėkmes. Su visais taip, kaip jie su manimi.
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 

 

Quote

PRIIMTAS (Dalius)

 

Redaguota nario Dalius
Susisiek Discorde arba skype

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: DygL
2. Jūsų amžius: 18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?): Ne
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Esu, aimbot, wallhack, trigger, silent aim, spinbot.
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Dėl užimtumo mokykloje pastarasias savaites praleisdavau labai mažai laiko, tačiau įprastai bent po pusvalandį per dieną.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Taip
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas turi būti asmuo, kuris teikia žaidėjams pavyzdį, nenusižengia taisyklėms, padeda bei pataria žmonėms, kurie atėjo į šį serverį linksmai praleisti savo laisvalaikį. Tuo pačiu šis turi gaudyti taisyklėms nusižengiančius žaidėjus, ar tai būtų kas nors smulkaus kaip įžeidinėjimai, mic spam, ar didesnis nusižengimas kaip nelegalių modifikacijų naudojimas. Toks asmuo turi pateikti save būtent taip, jog serverio reputacija išliktų stipri, nepasklistų kalbos apie blogus prižiūrėtojus ar ne tik, tuo pačiu kaip tik kelti serverio vardą į viršų.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip
11. Jūsų Discord ir Skype : DygL#2309 ; jeigu reikės skypės - pateiksiu asmeniškai dėl asmeninio saugumo.
12. Ar turite mikrofoną?: Taip
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu draugiškas, atkaklus, atviras, nuoširdus, valdingas, pozityvus, lankstus, racionalus, sarkastiškas, įkyrus, nepastovus.
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: -

 

Quote

ATMESTA (Dalius)

 

Redaguota nario Dalius

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Kristute.
2. Jūsų amžius: 18.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?): Taip, buvau prižiūrėtoja viename serveryje, bet jis žlugo, todėl palikau šias pareigas. Taip pat buvau šio serverio prižiūrėtoja apie 2-3 mėnesius, tačiau cs 1.6 jau buvo šiek tiek atsibodęs, todėl norėjau padaryti šiokią tokią pertrauką nuo jo.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Esu naudojusi wallhack'ą ir aim'ą, kai dar nemokėjau žaisti ir buvo pati pradžia. 
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Šiuo metu praleidžiu ~1h, tačiau tikrai galėčiau tam skirti 2-3h per dieną.

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Pagrindinis serveris yra šis, bet kartais pažaidžiu ir latvių kz serveryje.
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas turi ne tik saugoti serverį nuo palengvinančias programas naudojančių žaidėjų, bet ir padėti žaidėjams išspręsti iškilusias problemas, gražiai bendrauti su jais ir bausti pagal esamą situaciją.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.
11. Jūsų Discord ir Skype Kristute.#8837 ; krista.krista25
12. Ar turite mikrofoną?: Taip.
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu draugiška, bendraujanti bei labai ramus žmogutis, visada padėsiu išspręsti iškilusias problemas, galiu greitai supykti, bet greitai ir atleidžiu.
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: -

 

Quote

PRIIMTA (Dalius)

 

Redaguota nario Dalius

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Kiškis (senasis nickas Bunny).
2. Jūsų amžius: 15.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Ne nebuvau.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip moku ,  jei kiltu abejoniu galečiau paprasyti WarGod
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Nesu.
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?:  Diena: 2h or more  Week: 10 or  more.

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Ne ,žaidžiu ir Jailas.lt projekte.
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip.
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Buti veikliam ir sugebeti padėti kitiems žaidejams jei būtina.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip suprantu ,reikia ziureti kokia situacija kai kurie žmonės gali suprasti klaida ir gauti silpnesnę bausmę arba jokios arba kaiptik atvirkščiai.
11. Jūsų Discord ir Skype : Discord: Bunny#2907  Skipe: https://join.skype.com/invite/d6nMo8LC0jj3
12. Ar turite mikrofoną?:Taip turiu.
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Manau  kad mano gerosios savybes yra kad galiu buti gailestingas arba kaiptik priešingai kai reikia pomegiai yra sportas , gaming , anime o charakteris kaip kada bet dažniausei nepiktybinis.
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: -

 

Quote

ATMESTA (Dalius)

 

Redaguota nario Dalius

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  negroid
2. Jūsų amžius: 16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : (adminas, baigesi :D)
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  knf serveri bhop.exe 😄
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?:  6h/diena

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : yess
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: taip
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Kaip galimybe uztikrinti zaidejams gera laika brigados serveryje.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Jo
11. Jūsų Discord ir Skype :  Ne, bet galiu susikurt jei butina 
12. Ar turite mikrofoną?:Taip
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Visad bunu linksmas, bet greit susierzinu 😄 Megstu but prie pc , su draugais , eiti i sporto sale.
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 

 

Quote

ATMESTA (Dalius)

 

Redaguota nario Dalius

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: cRewn~
2. Jūsų amžius: 17.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?): Ne, prižiūrėtoju dar neteko būti.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip naudojau pačioje pradžioje ir tik prieš BOTUS  (WH ir AIMBOT) 
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Serveryje praleidžiu ~3-4h/day ir taip kiekvieną savaites dieną, žinoma galėčiau skirti ir daugiau laiko.

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? :Taip, tai yra serveris kuriame nuolat praleidžiu savo laika.
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: TAIP, AMX komandas žinau puikiai, iškilus problemom visada galiu užeiti į foruma ir pasidomėti,
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojo pareiga yra saugoti serverį nuo žaidėjų naudojančių palengvinamąsias programas, bet žinoma turime Jiems(žaidėjams) ir padėti iškilus įvairioms problemoms, Taip pat, Prižiūretojo bendravimas su serverio žaidėjais yra labai svarbus.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.
11. Jūsų Discord ir Skype cRewn~#3769 ; m.pranckiukas
12. Ar turite mikrofoną?: Taip.
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Drąsiai galiu sakyti jog esu bendraujantis žmogus, greit atrandu bendrą kalbą su žmonėmis,žinoma draugiškas, esu kantrus, tad greitai tikrai nesunervins.Iškilus problemoms būtinai padėsiu ir tikrai nugaros neatsuksiu.Nemėgstu nuolaidžiauti, darau taip kaip reikia.
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: -

 

Quote

ATMESTA (Dalius)

 

Redaguota nario Dalius

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Zebow
2. Jūsų amžius: 24 
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Esu buves ir savininku ir Priziuretojiu 
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: taip sugebesiu atskirti  zinau kaip paprastas saudo zmogus kaip su programa saudo 
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  esu labai senai naudojas opengl
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?:  4 5h 

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? :buvau uzejas cia paziuret kas gero planuojiu pradeti zaisti cia nes kitur nusibodo lost viskas tas pats per tapati
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: taip zinau komandas visas 
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: priziuri serveri daro tvarka gaudo blogiukus padeda naujokam prisiprasti prie serverio stebi kad neizeidinetu  zaidejiu
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: taip zinau 
11. Jūsų Discord ir Skype : Smile#4193
12. Ar turite mikrofoną?: taip turiu 
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: draugiskas linksmas bendraujantis padedu zaidejams kaip sunku jam supazindinu 
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: neturiu kolkas as jos 

LInkiu geru naujiu metu jum zaidejei nesmerkit labai manes  

 

Quote

ATMESTA (Dalius)

 

Redaguota nario Dalius

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Ievutė
2. Jūsų amžius: 20
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :  Žinoma kad esu, tikslaus laiko nepasakysiu, bet nemažai. Bet tie projektai  mirdavo 😕
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:   Sugebu.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Niekada
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?:  Tikslaus laiko nepasakysiu, bet esu gan aktyvi.

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? :  Meluočiau jei sakyčiau taip, bet daugiausia laiko praleidžiu šiame projekte.
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:  Žinoma.
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:  Visų pirma tai žaidėjų prižiūrėjimas ir tikrinimas,  pačio serverio prižiūrėjimas ir tvarkos palaikymas.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.
11. Jūsų Discord ir Skype Dc - Ievutė#4930 Skype - ievute1029
12. Ar turite mikrofoną?: Taip 
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:  Šiaip esu gan draugiška, bet apsimetu kad esu pikta.  Atrodo kad lengva  sunervuoti, bet taip nėra. Į visas situacijas stengiuosi žvelgti iš visų pusių. Šiek tiek domiuosi krepšiniu ir t.t
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 

 

Quote

ATMESTA (Dalius)

 

Redaguota nario Dalius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Hdm
2. Jūsų amžius: 19
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Esu buvęs, Jailas, L****, efear, visuose išbuvau maždaug 4men.Išėjau savo noru, nes nebeturėjau laiko žaisti cs.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Manau, kaip ir kiekvienas esame išbandęs kažką, aima, wh, cfg.
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: 2-5h

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Taip.
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Tvarkos palaikymas, žaidėjų pagalba, čyterių gaudymas.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.
11. Jūsų Discord ir Skype : Dc Hdmis#4725 skype lakis8
12. Ar turite mikrofoną?: Taip.

13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu draugiškas žmogus padedu kitiem , stengiuosi nesivelti į konfliktus, visada išklausau abiejų žmonių nuomuonių, domiuosi sportu.

14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:

 

Quote

ATMESTA (Dalius)

 

Redaguota nario Dalius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: HSS
2. Jūsų amžius: 19 metų.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Kituose serveriuose buves prižiūrėtoju neesu.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, puikiai atskiriu žaidėjus kurie naudoja palengvinančias programas.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Žinoma, kad esu, meskit akmenį kas neesat naudoję. Esu naudojęs aim'ą(aimbot) ir wh(wallhack).
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?:  Įvairiai, laiko neskaičiuoju, tačiau apie pora valandų skirti žaidimams per dieną galiu.

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Ne, žaidžiu dar viename kz serveryje.
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Žinoma.
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Norėčiau pradėti nuo to, jog prižiūrėtojas yra asmuo suinterisuotas prižiūrėti serverio tvarka. Pirmumas žinoma turėtų būti skirtas gaudyti žaidėjus, kurie naudoja neleistinas programas, kenkdami kitiems, bei serverio reputacijai. Prižiūrėtojas turi būti šaltakraujis, visus vertinti vienodai, neatsižvelgiant į tai ar bausti reikia pažystamą ar žaidėją su kuriuo nesutari asmeniškai. Į prižiūrėtojo pareigas įeina ir administravimas forume, atsiblokavimo/papeikimų tikrinimas, bei bausmės paskyrimas.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip, suprantu.
11. Jūsų Discord ir Skype : Visus duomenis turite.
12. Ar turite mikrofoną?: Turiu.
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Labai nemėgstu rašyti apie save, nes tai geriau gali pasakyti žmonės su kuriais bendrauju, bet jeigu reikia, tai trumpai aprašysiu.

Nemėgstu per ilgai užsistovėti vietoje(perkeltine prasme), mėgstu kažką veikti, judėti. Dažniausiai tai būna sportas, knygų skaitymas, domėjimasis kosmosu bei įvairiomis teorijomis. Turiu daug pomėgių, tad keliais jų pasidalinsiu. Tai pirmiausia būtų filmai, labiausiai mėgstu filmus iš kurių gali kažką išmokti, bei pasisemti naujų žinių. Antras tikriausiai daugiau nei pomėgis yra pokeris, juo domiuosi nuo visai mažumos ir tai daugiausiai mano laiko ,,valgantis" žaidimas. Trečiasis, bet ne prasčiausias yra įvairūs žaidimai, tarp jų ir CS. Tikriausiai daugiau nieko nereikia per daug rašyti, nes visi viską žinom. (haha)

Kai visus šiuos tris pomėgius suderinu, būna labai gerai. 
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Nėra.

 

Quote

ATMESTA (Dalius)

hocko lohas!

Redaguota nario Dalius

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Mirc
2. Jūsų amžius: 20
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) Taip. Prabuvau apie pusę metų populiareme projekte, išmestas nebuvau, tiesiog projektas liko apleistas tai taip viskas ir baigėsi, o apie administravimo patirtį net nekalbu, nes tikrai šioje srityje neesu žalias.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Prieš 10 metų FX kokį pasijungdavau žinoma :classic_biggrin:
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Priklauso nuo dienos aplinkybių kaip susiklosto, bet jeigu turėčiau pareigas tai laiko būtų praleista daugiau, tačiau aktyvumas tikrai nėra blogas po 2-3 valandas išeitų gal net daugiau su tarpais. Kaip ir minėjau priklauso nuo aplinkybių.

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Taip.
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas tai asmuo prižiūrintis serverį, užtikrinantis žaidėjams kokybišką žaidimą taip pat vertindamas visus žaidėjus lygiai.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.
11. Jūsų Discord ir Skype : Jau ilgą laiką nesinauduoju nei tuo, nei tuo, tačiau skype duomenys : arvidas.kulboy kilus reikalui galiu ir prisijungti.
12. Ar turite mikrofoną?: Taip.
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Litanijų čia nerašysiu, bet tiesiog viską konkrečiai išdėstysiu. Esu žmogus atsakingas tiek realiam gyvenime, tiek žaidime. Visus žmones vertinu vienodai, neesu konfliktuojantis, atvirkščiai - draugiškas, bei komunikabilus žmogus. Iš blogųjų savybių tai gal turiu mažokai kantrybės ir greitai susinervinantis, bet visada stengiuosi išlikti šalto proto ir į sitauciją reaguoti atitinkamai.
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Nėra.

 

Quote

ATMESTA (Dalius)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Scr0l3r
2. Jūsų amžius: 19y
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip, esu buvęs, sudėjus visą patirtį apie 2metus. Išmestas nebuvau nei iš vieno projekto kuriame atstovavau, bet iš dauguma projektų buvau savo noru atsisakęs pareigų, nes tiesiog kolektyvai visiškai buvo "subirėją"

4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Žinoma sugebu.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Iš ties pasakęs neesu naudojąs jokių palengvinančių programų.
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Dieną 5-6h/Savaite gal 1-3d 

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Ne.
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip, žinau gerai ir visas.
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas neturi būti geras ar blogas, nes prižiūrėtojas turi atlikti savo pareigą ir nesvarbu ar pažeidėjas yra tavo geras pažįstamas ar ne. Visos bausmės yra tolygios.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip, suprantu
11. Jūsų Discord ir Skype : Dc: Weex17#3475 | Skype nenaudoju bet jei reiks duosiu.
12. Ar turite mikrofoną?: Taip
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Na gal daugelis serveryje pastebėjo jog esu neitin  gero būdo žmogus t.y, kaip žmogus nerviną (mane) kartais pradedu keiktis tai būtu bloga savybę tiek man tiek serverio žaidėjams, nes nemanau kad jiems patinka klausytis mano keiksmų. Geroji savybė yra jog moku bendrauti su žaidėjais, gan gerai sutariu tiek iš savo aplinkos asmenybėm. Pomėgis muzika, sportas, krepšinis na ir kaipgi be CS`o.
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  Neesu sukūręs bet su laiku bus.

Štai tiek

 

Quote

ATMESTA (Dalius)

 

Redaguota nario Dalius

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: NNNN
2. Jūsų amžius: 16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip efear-brigadoje, mėnesį išmestas(NEAKTYVUMAS)
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip, kadangi pats esu skillas 😄
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Jo, prieš gerus 6metus FIGHTER FX 666
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Per dieną maždaug nuo dviejų valandų iki keturių valandų, per savaitę plius minus dvylika valandų

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? :Neskaitant mix serverių, tai TAIP
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Žinoma
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Kad prižiūrėtojas ne tik gaudo palengvinančias programas naudojančius žaidėjus(CHEATUS), bet ir turi padėti serverio žaidėjam su informacija, ypač naujokam, taip pat nesvarbu tu prižiūrėtojus ar ne tiesiog neužsilibt į padangias ir išlikt toks koks esi.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Suprantu
11. Jūsų Discord ir Skype :NNNN
#6970, Skype - nenaudoju, bet jei reikės įsigysiu.
12. Ar turite mikrofoną?:Taip.
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Taigi pradėkim nuo geresnių mano charakterio savybių: esu linksmas, bendraujantis, galiu su, bet kuo surasti bendrą kalbą(Komunikabilus) į viską stengiuosi žiūrėti teigiamai, mielu noru galiu išklausyt, bet kurio žmogaus nuomonę, moku priimti kritiką. Trumpai apie blogąsias savybes: Kartais nuo karto esu piktas ir neturintis geležinių nervų, mėgstu pakonfliktuot su kitais žaidėjais(Kurie neranda savos vietos), pomėgiai laisvu laiku pažaisti cs'ą, pajudėti su draugai, bei pažaisti krepšinį.
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 

 

Quote

PRIIMTAS (Dalius)

 

Redaguota nario Dalius
Susisiek Discorde arba skype

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

Anketos šablonas

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: WonderWall
2. Jūsų amžius: 16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Žinoma esu ,gan ilgą laiką .Išėjau ,nes savininkas pradėjo daryti nesąmones.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Žinoma.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Kai buvau 12 taip 😄 kas gi nėra naudojęs ir nepažiūrėjęs koks jausmas .
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Per dieną praleidžiu maždaug apie 5 valandas prie kompiuterio o per savaitę tai būtų maždaug apie 17 valandų.

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? :Daugiausia taip.
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip.
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Prižiūrėtojas yra atsakingas serveryje už tvarką bei aprūpina žaidėjus įvairiausiais pagalbos atsakymais jaigu žaidėjams iškyla bėda.Prižiūrėtojas užtikrina kad serveryje būtų tik ''švarūs'' žaidėjai.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Suprantu.
11. Jūsų Discord ir Skype :
 Jeffrey#5447  Skype :  Wonder Wall
12. Ar turite mikrofoną?:Taipp.
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Esu draugiškas bei aktyvus žmogus,Šiuo metu einu į mokyklą,studijuoju.Esu niekuo neišsiskiriantis žmogus,turintis savų teigiamų bei neigiamų privalumų.Mėgstu klausytis muzikos bei žaisti kompiuterinius žaidimus 🙂
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: NĖRA

 

Quote

ATMESTA (Dalius)

 

Redaguota nario Dalius

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Inėta Petrovič
2. Jūsų amžius: 42
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Buvau labai senai
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Zinoma taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Niekada, net nezinau kas cia yra tokie dalykai
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: galeceu wisa giwenima praleist, bet nekencu sawo gywenimo tai nezinau kiek dar givensu

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Tik sitam
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Gerai zinau
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Labai gerai
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu, jus pazurekit kek man metu o kek jum
11. Jūsų Discord ir Skype : nenaudoju, kas ce per dalikad tas diskordas?
12. Ar turite mikrofoną?: Turu
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu super zvaigzde fajebuke, esu iam sexy, bet nekenciu viru, kaip sawo gywenimo, tik tek, daug kas manea zino, nepamirskit pasekti manea aistagrame fajebuke ir jotubei
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas:] pabudau is po naujiametinesnakties komos esu zvali jauna ir aistringa 

 

Quote

ATMESTA (Dalius)

 

Redaguota nario Dalius

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Dievo balsas
2. Jūsų amžius: 21
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip esu, du mėnesius, buvo betvarkė administracijoj.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip,sugebu atskirti.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Ne,neesu.
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: nuo 4iki 7valandų,kartais mažiau.

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? :Taip.
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip turiu patirties su tuo,taigi man gerai žinomos amx komandos.
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Kad iškilus problemai serveryje,nebūtinai susijus su chyteriais,bet ir su paprastom problemom,iškart jas padėsiu spręsti . Žinoma prižiūrėsiu ,kad serveryje nesilankytų žaidėjai naudojantys palengvinančias programas. Spręsiu visus žaidėjams iškilusius klausimus susijusius su serveriu 🙂
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip,suprantu,įvertinsiu situaciją pagal jos pasėkmes ir rimtumą,už tai skirsiu tam atitinkamą bausmę.
11. Jūsų Discord ir Skype :Dievo balsas
12. Ar turite mikrofoną?:Taip ,turiu
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Esu charizmatiškas,kartais per daug geras,esu bendraujantis,draugiškas,supratingas,priklauso nuo nuotaikos,bet būnu ir piktais retkarčiais ,kas nėra pati geriausia savybė. O šiaip laisvalaikiu mėgstu dalyvauti pokerio turnyruose,žaisti billiardą,
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  ESU DIEVAS,NIEKO NEPADARYSI JAU... :))

Redaguota nario Maybe
Atmesta dėl nusižengimų.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 1337_steels
2. Jūsų amžius: 27
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Ne
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: configus kelis naudojau kurie buvo su alias,nors pats to nezinojau kol nepraskenavau
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Daznas svecias,darbo dienom apie 2-4 valandas

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? :apsilankau ir kitur,bet cia dazniausiai bunu
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Palaikyti tvarka,padeti zmonems kurie kazko nesupranta,stebeti ar nesukciauja,ir t.t
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip
11. Jūsų Discord ir Skype :(Tomukas165 skype)(1337_steels#1627 DC)
12. Ar turite mikrofoną?:Taip
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Esu bendraujantis,su visais sutarentis zmogus,jai su manim blogai tai ir as nekitaip,zodziu ne krastakosis 😄 Pomegiai butina ?? :"D pagrindinis pomegis be pc tai motociklai ir piesimas fsio uzteks apie mane,serveri ir taip visi mane zino :DDDD
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 

 

Už kitą.

Redaguota nario Maybe
Atmesta dėl neaktyvumo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  fsociety.
2. Jūsų amžius:  19.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, apie pora mėnesiu, projektas žlugo dėl savininku laiko stokos.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip esu, auto bhop, auto strafe, aim. wallhack. (atgal daugiau nei 7 metus).
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Tikslaus laiko nepasakysiu nes jis labai įvairus bet į diena mažiausiai po 1 valanda.

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Ne.
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Padėti žaidėjams, prižiūrėti tvarka serverija.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.
11. Jūsų Discord ir Skype : Matas. #6600
12. Ar turite mikrofoną?: Taip.
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Gerosios - Komunikabilus, išklausantis, rizikuojantis, įkvepiantis, bendradarbiaujantis, nuovokus o blogu reiktu klausti kas su manim bendrauja.
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:
-

Redaguota nario Maybe
Duodu dar laiko parodyt aktyvumą, nes kol kas per mažas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: TavoTevoMalkine
2. Jūsų amžius: 18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Buvau serverio prižiūrėtojas smokas.lt serveryje. Pareigose pabuvojau keletą mėnesių, man patiko. Dėje užsidarius projektui, netekau ir pareigų.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: counter strike žaidžiu daugiau, kaip septynis metus. Mano akis yra igudus t.y. atskirti kas naudoja palengvinąsias priemones, o kas turi per ilgus metus išlavintą tailumą.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Būdamas dvylikos metų naudojau "wallhack" , tam, kad mokėčiau nuspėti žaidėjų veiksmus, bet kadangi tai nelegalu, atsisakiau. Bet idėja pasiteisino. Mano sugebėjimai nuspėti žaidėju veiksmus, pranoko lūkeščius.
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Praleidžiu nuo dviejų iki trijų valandų.

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Taip
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas- prižiūri tvakrą serveryje. Stebi ar žaidėjai žaidžia sąžiningai, be pagalbinių programų. Negali vadintis prižiūrėtoju, jei negali padėti serverio naujokams įsilieti į serverį, suteikti pagalbos, patarimų, jei to yra prašoma.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip
11. Jūsų Discord ir Skype 
TavoTėvoMalkinė#5543
12. Ar turite mikrofoną?: Taip 
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Mane žmonės apibūdina, kaip geros širdies žmogumi. Gal ir taip . Man patinka padėti žmonėms, niekad neprašau už pagalba jokio atlygio, svarbiausia, kad žmogus būtu nuo to laimyngas. Daugelui svarbu gerai žaisti žaidimą, bet pamirštame, jog ne frag'ai, o tarpusavio ryšys, bendravimas ir gerų prisiminimų kūrimas yra svarbiausia, nes tai išlieka mūsų galvose ilgam, bet jei nori būti geriausias žaidėjas ir tik rinktis fragus, nu tai rinkis. Blogosios savybės, kurios gali man pakenkti, tai perdidelis nuolaidumas ( bet tik ne čytinimo atveju), tai prikalsuo nuo žmogaus charakterio ir bendravimo, kurio sprendimą man reiktų priimti.
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 

Redaguota nario Maybe
Atmesta dėl neaktyvumo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: PiNk@
2. Jūsų amžius:  22
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, apie 2-3metus, zlugo!
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip!
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip, colored models.
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Idiena minimum 2val, buna dienu kai apie 8h praleidziu 🙂

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Taip
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Priziuretojas apsaugo serveri nuo sukciu, bei padeda zaidejams atsakyti i jiems rupimus klausimus.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.
11. Jūsų Discord ir Skype : PiNkA#3578 Skype jei lbj reikia galiu susikurt.
12. Ar turite mikrofoną?: Taip.
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu linksmas, bendraujantis, suprantu juokus iki tam tykros rybos , jei zmogus geruoju nesupranta tai tada rodou savo blogaja puse 🙂
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
-

Redaguota nario Maybe
Atmesta dėl neaktyvumo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: taip, čia flexinas
2. Jūsų amžius: 19
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : taip, jaile.lt buvau prižiūrėtojas virš metų
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: ne

6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: darbo dienom - vakarais(3-4h), jei šiaip laisvesnė diena gal net 4-5h. priklauso nuo situacijos

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : ne
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: taip
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: pareigingumo pavyzdys kitiems žaidėjams, atsakingumas
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: taip
11. Jūsų Discord ir Skype : dc:
flexinas#5803, skype nenaudoju
12. Ar turite mikrofoną?: taip
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: linksmas, draugiškas, plepys
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Terminatorius
2. Jūsų amžius: 18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : nesu buvęs, bet žaidėjai man siūlę eiti į prižiūrėtojus cs.jailas projekte.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: žinoma.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: žinoma. Kiek galėjau pagriebti - tiek. Bei buvau įsiterpęs į "čytų" biznį.
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?:  Per dieną 2-4.

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : dažnai žaidžiu cs.jailas.lt
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: taip
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:
Mano požiūriu, Prižiūrėtojas privalo būti autoritetu kitiems, suprasti, kad yra vienas tarp žaidėju (nebūti išsiaukštinęs),turėti atsakomybės jausmą, bei turėti pagarbos kitiems žaidėjams, net jei būtų tas asmuo pajuoka ir visą kitą..
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: priklauso ką tas asmuo padarė, bet iš esmės taip
11. Jūsų Discord ir Skype :
Edvardazius#7427; Holivudas42
12. Ar turite mikrofoną?: taip
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: esu energingas, su manim lengvą bendrauti, lengvai
praskaidrinu nuotaiką, kartais man patinka kvailioti su žaidėjais (gerai praleisti laiką). Mano trūkumai yra tokie kaip: lengvabūdiškumas, kartais per didelis familiarumas, išsiblaškymas ir nekantrumas.
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  aš nemanau, kad man reikia to pristatymo, kadangi šitą anketa semi pristatymas. Bei kas norės pašnekėti asmeniškai, aš esu atviras 😅

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)
On 2019-12-25 at 01:23, Hocko said:

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Odin.
2. Jūsų amžius: 15
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Ne nesu buvęs.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip sugebu.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip esu : wh,scripts,alias.
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: 2-4h per diena, savaitės bėgi ivairiai.

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? :Ne bet didžiaja daly praleidžiu cs-brigadoje.
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip.
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Prižiūrėtojas turėtu būti pavizdys kitiems , prižiūrėti tvarką serveryje ir padėti serverio žaidėjams kaip tik gali.
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip suprantu, esu nepergrieštas nei per geras dažnai vadovaujuosi taisyklėmis bet prireikus ir atvirkščiai.
11. Jūsų Discord ir Skype :Discord: Bunny#2907 Skype Kiškis
12. Ar turite mikrofoną?:Taip turiu.
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Nesu labai piktas žmoguis mėgstu pajuokauti ir esu šnekutis 😄 ,domiuosi sportu kaip krepšinis (NBA) pats mėgstu begioti užsiimti lengvaja atletika.
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 

 

 

Redaguota nario Maybe
Atmesta dėl nusižengimų.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


Mūsų projektas rekomenduoja

×