Anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 
2. Jūsų amžius: 
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 
6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?:  7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? :
8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:
9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:
10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:
11. Jūsų Discord ir Skype :
12. Ar turite mikrofoną?:
13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:
14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:    Po kiekviena kandidato anketa bus parašyta PRIIMTA ar ATMESTA. Prieš pildydami anketą būkite tikri, jog esate pasiruošę būti serverio Prižiūrėtoju. Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio tvarką.   * Pildydami anketą atsakykite į klausimus nuoširdžiai, nes tokie atsakymai dažniausiai yra kur kas tinkamesni negu tie, kurie rašomi "dėl vaizdo".
* Visi atsakymai privalo būti išsamūs.     Taip pat norėčiau paminėti, kad prižiūrėtojai bus renkami pagal jų aktyvumą ir bendravimą su serverio žaidėjais.  Anketas pildyti šioje temoje!