Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!

CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
vave

Pasiūlymas

Recommended Posts

Padidinti skinu,raktų dežių kainas, nes dabar daugelis turi 10+ knife ir kitų skinų, parduot skiną už jo vertė yra neįmanomą.

Mano nuomone kainos yra geros,bet niekas neturi pinigų,reikia kažkokią su pinigais sistemą įdėti arba supirktuvę skinų,kad daugiau pinigų būtų,bet čia tik mano nuomonė.

Dabar, Medinukas said:

Mano nuomone kainos yra geros,bet niekas neturi pinigų,reikia kažkokią su pinigais sistemą įdėti arba supirktuvę skinų,kad daugiau pinigų būtų,bet čia tik mano nuomonė.

kainos geros kai knife po 2 eurus vaiksto 😕 mhhh

@vave Supranti,nėr skirtumo ar kainas padidins,vistiek nieks pinigų tiek neturės,sutinku,kad knife kurie kainuoją 40e vaikšto po 2e,nes pinigų neturi,nu bet nežinau Scott kažką sugalvos 😄

Dabar, Medinukas said:

@vave Supranti,nėr skirtumo ar kainas padidins,vistiek nieks pinigų tiek neturės,sutinku,kad knife kurie kainuoją 40e vaikšto po 2e,nes pinigų neturi,nu bet nežinau Scott kažką sugalvos 😄

Bet vstk per dvi dienas pas mane 6 knife, pas tequila 14 😄 kazkas neto

1 minute ago, vave said:

Bet vstk per dvi dienas pas mane 6 knife, pas tequila 14 😄 kazkas neto

Nu jo čia 😄 arba galėtų rate pamažinti gerų skinų kritimų iš dėžių,tada nieks nevaikščiotų su 500e inventorium 😄

1 hour ago, vave said:

Padidinti skinu,raktų dežių kainas, nes dabar daugelis turi 10+ knife ir kitų skinų, parduot skiną už jo vertė yra neįmanomą.

Tegul turi. Yra skinai kurie labai brangus. O tuos kur turi, tai ten centus kainuojantis. 

Parašė (redaguota)

Kad durnos kainos išvis labai, normaliai atrodantys bayonet 18 eurų kainuoja???? Visi knife aplamai turi kainuot daug ir jų drop rate sumažintas iki minimumo, o kiti shit skin'ai palikti didesniu drop rate ir mažesne kaina, nes dabar huntsman peilį gaut toks pats šansas kaip glock uz 2 eurus. Būtų mažai peilių - žmonės už centus nepardavinėtų, o dabar kai jų prikritę dafiga, tai ir eina po kelis eurus. + kiti skinai (deagle, awp) kainuojantys 30+ euru irgi krenta atrodo su 90 proc sansu, ypač iš upgrade'o. Tai arba pridėt daugiau nevertingų skinų, kad daug kainuojantys įgautų normalią vertę, arba tsg sumažint kritimo rate.

Redaguota nario Baronas

Parašė (redaguota)
32 minutes ago, BL∆CK ĜĹØŔÎ∆ said:

Tegul turi. Yra skinai kurie labai brangus. O tuos kur turi, tai ten centus kainuojantis. 

per nepilnai para gavau du 2 knife 100e+, bei kokius 10skinu 50e+ kai viska turi nelabai ir zaist idomu

Redaguota nario vave

Restartą reiks daryt dar net menesiui nepraėjius, bet pirmas blynas visada prisvyles, viskas susitvarkys, good luck

Ačiū už pasiūlymą, skrynių/raktų kainos padidintos 2x

Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mūsų projektas rekomenduoja