Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Unknown

Peikiu Admina : retard alert

Recommended Posts

1. Jūsų slapyvardis serveryje : Unknown

2. Admin/žaidėjo slapyvardis :retard alert

3. Už ką peikiate šį administratorių/žaidėją :  Peikiu todėl , kad žmogus nusipirko admin pirma diena ir jau pradededa daryt nesamones. Užbanino žmogu išvis neprašes wg nieko už bhop cfg. Manau , kad tokius reikia baust...

4. Įrodymai : https://www67.zippyshare.com/v/AdXj6Vrb/file.html demo žiurėti priešpat gala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Administratorius, kilus įtarimams, kad žaidėjas naudoja neleistinas programas(šiuo metu bhop script), turėtų pareikalauti žaidėjo pateikti wargod scan, arba demo. (Išimtis - Neleistinos programos matomos akivaizdžiai)

Iš užblokuotojo perspektyvos - Užblokuotas žaidėjas nepranešė, kad buvo neteisingai užblokuotas, neapskundė administratoriaus, nerašė atsiblokavimo anketos, todėl būčiau linkęs pratesti ban iki amžino, bet šį kart tegul taip ir lieka. 

Administratorius baudžiamas įspėjimu dėl blogo užblokavimo laiko(24min), tokio laiko administratorių taisyklėse nėra. Kitas taisyklių pažeidimas reikš paslaugos netekimą. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  


Mūsų projektas rekomenduoja

×