Jump to content

Mirc

Narys
 • Turinio kiekis

  3
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  1

Mirc paskutinį kartą laimėjo Sausis 7

Mirc turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

0 Neutral

About Mirc

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Mirc2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Aistute3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://files.fm/u/bag2x58t#sign_up4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pradžioj mapo gagą išovė lempinį.5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Paaiškinimas paprastas - nusipirko adminą ir žaidžia su komandomis, stumia ant kitų žaidėjų manau pats Dalius matė. "Kuo daugiau tokių adminų, tuo geriau?"
 2. Mirc

  1. Koks jūsų slapyvardis žaidime? : Mirc 2. Koks jūsų tikrasis Vardas? : Arvydas 3. Kiek jums metų? : 20 4. Kokiame Mieste gyvenate? : Klaipėda 5. Koks jūsų zodiako ženklas? : Avinas 6. Papasakokite truputį apie save(pomėgiai ; laisvalaikis ir t.t.) : Didelę laiko dalį skiriu darbui, laisvalaikiu treniruojuosi, stengiuosi laiką praleisti vertingai. 7. Ar turite brolių/seserų? : Taip. 8. Ar turite augintinių?(jeigu taip, galite įkelti nuotrauką) : Turiu. 9. Koks muzikos stilius jums patinka labiausiai? : Įvairūs stiliai. 8. Kaip atradote mūsų projektą? : Ieškojau CS:GO mod serverio ir gavau pasiūlymą iš pažįstamo. 9. Kiek laiko žaidžiate CS 1.6? : Jei taip grubiai paėmus tai apie 10 metu, su pertraukom. 10. Pasidalinkite savo Nuotrauka/Facebook/Instagram : IG: Arvis
 3. Mirc

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Mirc 2. Jūsų amžius: 20 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip. Prabuvau apie pusę metų populiareme projekte, išmestas nebuvau, tiesiog projektas liko apleistas tai taip viskas ir baigėsi, o apie administravimo patirtį net nekalbu, nes tikrai šioje srityje neesu žalias. 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip. 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Prieš 10 metų FX kokį pasijungdavau žinoma 6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Priklauso nuo dienos aplinkybių kaip susiklosto, bet jeigu turėčiau pareigas tai laiko būtų praleista daugiau, tačiau aktyvumas tikrai nėra blogas po 2-3 valandas išeitų gal net daugiau su tarpais. Kaip ir minėjau priklauso nuo aplinkybių. 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Taip. 8. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip. 9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas tai asmuo prižiūrintis serverį, užtikrinantis žaidėjams kokybišką žaidimą taip pat vertindamas visus žaidėjus lygiai. 10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip. 11. Jūsų Discord ir Skype : Jau ilgą laiką nesinauduoju nei tuo, nei tuo, tačiau skype duomenys : arvidas.kulboy kilus reikalui galiu ir prisijungti. 12. Ar turite mikrofoną?: Taip. 13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Litanijų čia nerašysiu, bet tiesiog viską konkrečiai išdėstysiu. Esu žmogus atsakingas tiek realiam gyvenime, tiek žaidime. Visus žmones vertinu vienodai, neesu konfliktuojantis, atvirkščiai - draugiškas, bei komunikabilus žmogus. Iš blogųjų savybių tai gal turiu mažokai kantrybės ir greitai susinervinantis, bet visada stengiuosi išlikti šalto proto ir į sitauciją reaguoti atitinkamai. 14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Nėra.

Mūsų projektas rekomenduoja

×