Jump to content

DIevo Balsas

Narys
 • Turinio kiekis

  3
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Neutral

About DIevo Balsas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DIevo Balsas

  Daliau.atbanink mane,nesupratau kodel dejai ban,as ereliui sakiau pusk nachui,o ne tau,mute reikejo det o ne BANĄ. Prašau atbanink.
 2. DIevo Balsas

  Sveiki,šiandien apie 15h iš manęs nupirko knife ,,Just Howl,, uz 13000taškų,taškų iki šiol dar negavau,galvojau mepas pasikeis gal tada atsiras,bet vis dar nieko,tai draugas knife mano turi tą,bet aš taškų ne,tai nesuprantu ar čia bugas ar kaip? Lauksiu atsakymo,per kiek laiko tie taškai suvaikšto kai parduodi skina knife?
 3. DIevo Balsas

  Sveiki. Po mepo pasikeitimo serveris liepia nuolat prisijungus iš naujo registruotis į serverį. Dingo 41k tasku,11skinu,3 dezes ,11 raktu.rankas,zodziu nieko neturiu,viskas ant 00,kaip naujas žaidėjas. Nesuprantu kas atsitiko ten,mačiau ne man vienam jau taip. Pagarbiai prašau sutvarkykit viską iki rytojaus 16h ,kad po darbo galėčiau grįžęs žaisti jau. Ačiū už supratimą. Pagarbiai. (Dievo balsas) . Klausė manęs ar su tuo pačiu nicku prisijungiu ir pan,tai tikrai taip,visada naudoju tik šitą.
 4. Sveiki. Po mepo pasikeitimo serveris liepia nuolat prisijungus iš naujo registruotis į serverį. Dingo 41k tasku,11skinu,3 dezes ,11 raktu.rankas,zodziu nieko neturiu,viskas ant 00,kaip naujas žaidėjas. Nesuprantu kas atsitiko ten,mačiau ne man vienam jau taip. Pagarbiai prašau sutvarkykit viską iki rytojaus 16h ,kad po darbo galėčiau grįžęs žaisti jau. Ačiū už supratimą. Pagarbiai. (Dievo balsas) . Klausė manęs ar su tuo pačiu nicku prisijungiu ir pan,tai tikrai taip,visada naudoju tik šitą. 


Mūsų projektas rekomenduoja

×