Jump to content

DIevo Balsas

Narys
 • Turinio kiekis

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-2 Poor

About DIevo Balsas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DIevo Balsas

  jo viska suprantu,tai ir sakau sazininga tik gal ta bana pamazint kazkiek? pavyzdziui iki savaites arba menesio
 2. DIevo Balsas

  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Dievo balsas 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Maybe 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: 4. Ban priežastis :Ale scam 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:non 7. Aprašykite situaciją:Metem su Knower cf is knife,ir jam nepadaviau,ir Maybe dejo amzina bana,viskas sazininga tik laika gal patrumpinkit
 3. DIevo Balsas

  Labas vakar visiem,norėčiau pasidalinti savo mintim,kurios man kilo,ir dėl kurių manau būtų daugiau pupuliarumo serveryje. Taigi pradedu dėstyti savo idėjas. 1. Žaidėjas nusipirkęs privilegijas serveryje. (pvz s.admin) gautų papildomai daugiau taškų. Tarkim +50k į mėnesį jei tai yra daroma kas mėnesį. 2.[DIENOS EVENT] Tarkim padaryt komandą /event ,Žaidėjas ivedęs raktažodį /event į jį deda taškus,minimali suma 10k taškų. Vakare 22:00 (laikas kaip pavyzdys) jūs išrenkate nugalėtoją kuriam įteikiate prizą. (pavyzdžiui 5x didesnę sumą,) 3.Forume padarykit skiltį. Geriausi,mandagiausi,draugiškiausi,pagalbingiausi,labiausiai nusipelnę žaidėjai. Po mėnesio žmonės forume balsuoja kas vertas to titulo ,ir už jį sugalvot prizus (taškus,privilegijas ar kažką tokio.) manau tada žaidėjai bus draugiškesni,aktyvesni. 4. Kodėl gi nepadarius komandos /fondas. Vienas iš prižiūrėtojų kiekvieną savaitę,kurią nors dieną ateitų į serverį ir darytų žaidėjams užduotis,už kurias jiems būtų atsilyginta taškais. Pavyzdžiui (mane nudūręs peiliu laimi 50k taškų,nušovęs 10k. ar kažką panašaus.) Visi taškai būtų dalinami iš /fondas surinktos sumos. 5. Manau visi pastebėjote serveryje daug kas žaidžia ruollete.Bet reikėtų ją pagerinti kažkaip. Nes aš asmeniškai rašiausiu ant popieriaus savo sužaistus roundus. 0 nekrito 361roundą. (skaičius yra tikslus) pralaimėjau apie 4mln taškų. Manau 0 galėtų kristi bent šiek tiek dažniau,nei krenta dabar. 6.Kalbėti serveryje per mikrofoną galėtų tik ADMINAI. Nes dabar ateina random žaidėjas,vadina pydarastais,keikiasi,įžeidinėja,leidžia muziką ir trukdo susikaupt ir žaist kitiems niekuo dėtiems žaidėjams. O ADMINAI gautų griežtesnes taisykles,kad irgi nesikeiktų ir panašiai. Čia daug niuansų gali būti tarp šitų idėjų,bet norėjau pasidalinti. Ačiū už dėmesį.
 4. DIevo Balsas

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Dievo balsas2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Scroler3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:4. Ban priežastis :REKETAVO,o kai nedaviau knife piso bana uz izeidinejimus,siaip jau mute dedama uz izeidinejimus o ne banas 1 savaitei. ATMUTINKIT ir atimkit is scrolerio admina,nes visada visus is oro banina 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :Tave uzbanino is sito serverio adminas Scr0l3r. [AMXBans] 6 dienos , 23 valandos , 56 minutes ir 10 sekundes like iki tavo bano pabaigos. [AMXBans] Uzbanintas slapyvardis : Dievo balsas [AMXBans] Priezastis : ' Scam I eidin jimai/keiksmai6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:7. Aprašykite situaciją:Zamas siule cf ,sakau is ko zaidziam,sako nzn,sakau tai zaidziam is ątasko tada jei nezinai ir piso bana savaitei uz scam,wtf :// nuimit jam admin ,jau maciau ne karta is oro banina vaikas kitus
 5. DIevo Balsas

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Dievo balsas2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Kristute3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:4. Ban priežastis :Free ban5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :[AMXBans] =============================================== [AMXBans] Tave uzbanino is sito serverio adminas Kristute. [AMXBans] 23 valandos , 45 minutes ir 10 sekundes like iki tavo bano pabaigos. [AMXBans] Uzbanintas slapyvardis : Dievo balsas [AMXBans] Priezastis : ' Free ban ' [AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.cs-brigada.lt [AMXBans] Tavo SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 199198197 ' [AMXBans] Tavo IP : ' 78.60.236.121 ' [AMXBans] =============================================== Kicked : Tu esi UZBANINTAS. Pasitikrink 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:NON STEAM7. Aprašykite situaciją:Kiskis snekejo,keikesi per voice,dejau mute,tai Kristute man dejo free bana
 6. DIevo Balsas

  Daliau.atbanink mane,nesupratau kodel dejai ban,as ereliui sakiau pusk nachui,o ne tau,mute reikejo det o ne BANĄ. Prašau atbanink.
 7. DIevo Balsas

  Sveiki,šiandien apie 15h iš manęs nupirko knife ,,Just Howl,, uz 13000taškų,taškų iki šiol dar negavau,galvojau mepas pasikeis gal tada atsiras,bet vis dar nieko,tai draugas knife mano turi tą,bet aš taškų ne,tai nesuprantu ar čia bugas ar kaip? Lauksiu atsakymo,per kiek laiko tie taškai suvaikšto kai parduodi skina knife?
 8. DIevo Balsas

  Sveiki. Po mepo pasikeitimo serveris liepia nuolat prisijungus iš naujo registruotis į serverį. Dingo 41k tasku,11skinu,3 dezes ,11 raktu.rankas,zodziu nieko neturiu,viskas ant 00,kaip naujas žaidėjas. Nesuprantu kas atsitiko ten,mačiau ne man vienam jau taip. Pagarbiai prašau sutvarkykit viską iki rytojaus 16h ,kad po darbo galėčiau grįžęs žaisti jau. Ačiū už supratimą. Pagarbiai. (Dievo balsas) . Klausė manęs ar su tuo pačiu nicku prisijungiu ir pan,tai tikrai taip,visada naudoju tik šitą.
 9. Sveiki. Po mepo pasikeitimo serveris liepia nuolat prisijungus iš naujo registruotis į serverį. Dingo 41k tasku,11skinu,3 dezes ,11 raktu.rankas,zodziu nieko neturiu,viskas ant 00,kaip naujas žaidėjas. Nesuprantu kas atsitiko ten,mačiau ne man vienam jau taip. Pagarbiai prašau sutvarkykit viską iki rytojaus 16h ,kad po darbo galėčiau grįžęs žaisti jau. Ačiū už supratimą. Pagarbiai. (Dievo balsas) . Klausė manęs ar su tuo pačiu nicku prisijungiu ir pan,tai tikrai taip,visada naudoju tik šitą. 


Mūsų projektas rekomenduoja

×