Jump to content

cnvx

Narys
 • Turinio kiekis

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  1

cnvx paskutinį kartą laimėjo Spalis 4 2019

cnvx turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

4 Neutral

About cnvx

Paskutiniai profilį aplankę nariai

77 profilio peržiūros
 1. Pasiūlymas būtų toks, kad sukurti komandą /rankstats, kuri rodytų tavo skillo taškus, dabartinį ranką, kiek liko iki kito ranko skillo taškų, bet ir reikėtų prie to pridėti, nužudymus, šūviai į galvą ir į įvairias kūno vietas, parodytų tavo statistiką visą bei bendra vietą kurią užimi ir iš kiek žaidėjų.
 2. cnvx

  Sveikas, jos tikrai prireiks. Būtinai kreipsiuosi.
 3. Pamačiau tokią menką klaidą su komanda /rank. Parašius neberodo kelintas esi ir tavo skillo taškų. Komanda visiškai nebeveikia.
 4. 1.Norėčiau pasiūlyti padaryti, kad rodytų sąrašą žmonių kurie buvo šiandien prisijungę prie forumo. 2.Kad rodytų kas šiuo metu skaito temą ir kas buvo perskaitę ir paskutinis pasiūlymas, tai padaryti TOP bim stats pluginą, kad rodytų "TOP temos", "TOP Pranešimai", ir "TOP rašytojai", rašytojus rodytų pagal jų pranešimų kiekį. Atsiprašau, jeigu kažkur radote gramatikos klaidų.
 5. Sveiki, norėčiau pasiūlyti forumui pagyvinti, tai padaryti forume apdovanojimų sistemą. Apdovanojimai būtų skiriami už praleistą laiką forume, už pranešimų kiekį laimėtas dienas ir t.t. Jeigu reikia galiu su tuo padėti. Dar norėčiau pasiūlyti prie to pačio padaryti tą praleistą laiką forume, kurį rodo šone sidebar ir kokius 5 top narius praleidusius. Tada padaryti prie nario informacijos platesnę informaciją ir dar prie to pačio, tai būtų laimėtos dienos už daugiausiai surinktą reputaciją. Jeigu kažko nesupratote, tai parašykite asmeniškai. Paaiškinsiu plačiau viską.
 6. cnvx

  1. Koks jūsų slapyvardis žaidime? : cnvx 2. Koks jūsų tikrasis Vardas? : Titas 3. Kiek jums metų? : 19 4. Kokiame Mieste gyvenate? : Panevėžys 5. Koks jūsų zodiako ženklas? : Vėžys 6. Papasakokite truputį apie save(pomėgiai ; laisvalaikis ir t.t.) : Laisvalaikiu, tai pažaidžiu cs'ą. Kol biuletenis džiaugiuosi dar. . Draugiškas ir bendraujantis. 7. Ar turite brolių/seserų? : Neturiu 8. Ar turite augintinių?(jeigu taip, galite įkelti nuotrauką) : Turiu. Katiną. 9. Koks muzikos stilius jums patinka labiausiai? : Įvairiai. 8. Kaip atradote mūsų projektą? : Per reklamas. 9. Kiek laiko žaidžiate CS 1.6? : 13 metų. 10. Pasidalinkite savo Nuotrauka/Facebook/Instagram :

Mūsų projektas rekomenduoja

×