Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau

HSS

Narys
 • Turinio kiekis

  49
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  9

HSS paskutinį kartą laimėjo Sausis 14

HSS turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

26 Naujokas

2 Followers

About HSS

 • Birthday 1900.08.23

Paskutiniai profilį aplankę nariai

1.741 profilio peržiūros
 1. HSS

  Sveikas, neblogas laikrodukas Sėkmės ir nepamiršk, kad 2020 yra tavo metai!
 2. HSS

  Medusa neverta 15k taškų
 3. HSS

  Anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: HSS 2. Jūsų amžius: 19 metų. 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Kituose serveriuose buves prižiūrėtoju neesu. 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, puikiai atskiriu žaidėjus kurie naudoja palengvinančias programas. 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Žinoma, kad esu, meskit akmenį kas neesat naudoję. Esu naudojęs aim'ą(aimbot) ir wh(wallhack). 6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Įvairiai, laiko neskaičiuoju, tačiau apie pora valandų skirti žaidimams per dieną galiu. 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Ne, žaidžiu dar viename kz serveryje. 8. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Žinoma. 9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Norėčiau pradėti nuo to, jog prižiūrėtojas yra asmuo suinterisuotas prižiūrėti serverio tvarka. Pirmumas žinoma turėtų būti skirtas gaudyti žaidėjus, kurie naudoja neleistinas programas, kenkdami kitiems, bei serverio reputacijai. Prižiūrėtojas turi būti šaltakraujis, visus vertinti vienodai, neatsižvelgiant į tai ar bausti reikia pažystamą ar žaidėją su kuriuo nesutari asmeniškai. Į prižiūrėtojo pareigas įeina ir administravimas forume, atsiblokavimo/papeikimų tikrinimas, bei bausmės paskyrimas. 10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip, suprantu. 11. Jūsų Discord ir Skype : Visus duomenis turite. 12. Ar turite mikrofoną?: Turiu. 13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Labai nemėgstu rašyti apie save, nes tai geriau gali pasakyti žmonės su kuriais bendrauju, bet jeigu reikia, tai trumpai aprašysiu. Nemėgstu per ilgai užsistovėti vietoje(perkeltine prasme), mėgstu kažką veikti, judėti. Dažniausiai tai būna sportas, knygų skaitymas, domėjimasis kosmosu bei įvairiomis teorijomis. Turiu daug pomėgių, tad keliais jų pasidalinsiu. Tai pirmiausia būtų filmai, labiausiai mėgstu filmus iš kurių gali kažką išmokti, bei pasisemti naujų žinių. Antras tikriausiai daugiau nei pomėgis yra pokeris, juo domiuosi nuo visai mažumos ir tai daugiausiai mano laiko ,,valgantis" žaidimas. Trečiasis, bet ne prasčiausias yra įvairūs žaidimai, tarp jų ir CS. Tikriausiai daugiau nieko nereikia per daug rašyti, nes visi viską žinom. (haha) Kai visus šiuos tris pomėgius suderinu, būna labai gerai. 14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Nėra. hocko lohas!
 4. HSS

  Px visiem, bet sekmes!
 5. HSS

  Jeigu dalinsi taskus, tai as uz.
 6. HSS

  Labai įdomu, ačiū
 7. HSS

  Kartais nelabai suprantu, kam kurti prisistatymą, jeigu jame nieko konkretaus taip ir neparašai? Niekas rašydamas prisistatymą nerašo, kad yra nedraugiškas, nelinksmas, ar, kad nebendraujantis... Bet kokiu atveju, linkiu sėkmės, kad ir ką beveiktum Beje, kokį augintinį turi?
 8. Sveiki jaunimas Sugalvojau susukt gražių momentų/fragų video iš brigados serverio, taip pat jį ir pristatydamas. Žodžiu esmė tame, kad norint gaut gražių momentų, reik daug žaist. Tai gal pasidalinsit savo momentais, kuriuos galėsiu įdėt į video klipa? Neesu pro ant editinimo ir tai darau tik dėl to, kad tobulėčiau editinimo srityje. Dėkui iš anksto kas pasidalinsit savo demo.
 9. HSS

  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: HSS 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Dalius 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: Nx ju reik? 4. Ban priežastis :DDOS 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Tave uzbanino is sito serverio adminas Dalius. [AMXBans] Tu esi uzbanintas amzinai. [AMXBans] Uzbanintas slapyvardis : HSS [AMXBans] Priezastis : ' DDoS ' [AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.cs-brigada.lt [AMXBans] Tavo SteamID : ' ' [AMXBans] Tavo IP : ' ' [AMXBans] =============================================== 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:Steam 7. Aprašykite situaciją: Galvoju ateisiu i brigada pazaist, nes kaip tik turiu laisvo laiko, o cia ziuriu, kad uzbanintas. Labai keistai elgiates Daliau su buvusiais priziuretojais.
 10. HSS

  Sveikas prisijungęs P.S
 11. Ačiū, kad dalinatės. Pridėta.
 12. HSS

  Ban priežastis free unmute sau. Neatblokuotas
 13. HSS

  Keistas vardas, neklausei tevu kodel toki dave? O cs'e sekmes neprireiks
 14. HSS

  Walteras :DDDD Malonu susipažinti, Valteri. Sėkmės gyvenime
 15. HSS

  Užpildyk žemiau esančia anketą. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: 4. Ban priežastis : 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: 7. Aprašykite situaciją: Nežinote kur rasti Demo/SS? Spauskite ČIA

Mūsų projektas rekomenduoja

×