Jump to content

mafik

Narys
 • Turinio kiekis

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  1

mafik paskutinį kartą laimėjo Spalis 8 2019

mafik turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

2 Neutral

About mafik

Paskutiniai profilį aplankę nariai

104 profilio peržiūros
 1. mafik

  https://www21.zippyshare.com/v/RUxl0I7n/file.html
 2. mafik

  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: mafik 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: iDu HuJ 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: www.part.lt/perziura/082fc0f2cc561074d4aecbb7a6a324c2481.png 4. Ban priežastis : už nieką 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : screenshote matosi 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Steam 7. Aprašykite situaciją: Tai tipo pasiūliau ZaMui(toks žaidėjo nickas) eiti coinflipą iš peilių ,tipo mano du peilius prieš jo ten viena, ZaMas nieko man neatrašė ir tiesiog pasiūlė flipą ,kurio net nemačiau ir netyčia sutikau. Vėliau ZaMas pradėjo rašinet ,kad jis laimėjo ir kad siusčiau jam peilį. Aš jo paprašiau ,kad atsiųstu console ,nes jis tvirtino kad sutiko mesti flipą iš peilio, nors pas save consolėje neradau to. Tada prie jo prisidėjo S.Adminas(iDu HuJ),jis pradėjo mane raginti siųsti peilį ,nes kitaip "man kažkas bus" (nepasakė kas). Aš Zamui pasakiau ,kad atsiųstu man cosole ,kurioje matosi ,kad jis sutiko ir tada atsiųsčiau jam peilį. Bet jis mane išvadino scammeriu ir galu gale gavau baną nuo iDu HuJ ,pats nežinau už ką.
 3. mafik

  1. Koks jūsų slapyvardis žaidime? : mafik 2. Koks jūsų tikrasis Vardas? : Augustinas 3. Kiek jums metų? : 16 4. Kokiame Mieste gyvenate? : Vilniuje 5. Koks jūsų zodiako ženklas? : Mergele 6. Papasakokite truputį apie save(pomėgiai ; laisvalaikis ir t.t.) : Taigi turiu įdomu charakterį ,jeigu kažkas man pagelbes ,aš jam padesiu dvigubai ir t.t. Mėgstu sportuoti ,bei leisti laiką su draugais kai geras oras. Esu labai azartiškas ,bei draugiškas su gerais žmonėm. 7. Ar turite brolių/seserų? : sese 8. Ar turite augintinių?(jeigu taip, galite įkelti nuotrauką) : neturiu 9. Koks muzikos stilius jums patinka labiausiai? : Daug jų ,rusiškas/angliškas repas ,minimal techno ,popas.. 8. Kaip atradote mūsų projektą? : Per reklamą 9. Kiek laiko žaidžiate CS 1.6? : Tiksliai nežinau bet apie 6 metus jeigu ne daugiau 10. Pasidalinkite savo Nuotrauka/Facebook/Instagram :
 4. mafik

  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: mafik 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: HSS 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://imgur.com/a/9tnb1zM 4. Ban priežastis : Jokios priežasties 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Tave uzbanino is sito serverio adminas HSS.. [AMXBans] 29 minutes ir 18 sekundes like iki tavo bano pabaigos. [AMXBans] Uzbanintas slapyvardis : mafik [AMXBans] Priezastis : ' ' [AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.cs-brigada.lt [AMXBans] Tavo SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 859440 ' [AMXBans] Tavo IP : ' 78.63.30.132 ' [AMXBans] ======================================= 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: NON-STEAM 7. Aprašykite situaciją: Žaidžiau cesą ir gavau bana ,be jokio ispėjimo ir t.t

Mūsų projektas rekomenduoja

×