Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!



CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau

vave

Narys
 • Turinio kiekis

  75
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  13

vave paskutinį kartą laimėjo Balandis 20

vave turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

55 Bus matyti, ko vertas...

3 Followers

About vave

 • Birthday 2000.10.07

Paskutiniai profilį aplankę nariai

742 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: arunas? 2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis: Puchas , priziuretojas 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www93.zippyshare.com/v/n93dvOyx/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pati pradzia, atejau i serveri ir pradejau leisti ateiviu garsus, nes tai uzveda publika ir visiems patinka, o tas stuobrys mane uzmutino be jokio perspejimo
 2. vave

  Atbanintas.
 3. vave

  Atbanintas, nereikia sakyti, jog niekas taves nespectino, nuo mapo pradžios buvai stebimas, į serverį atėjau, nes gavau iš žaidėju skundu kad žaidi su wh, tikrai buvo pora įtartinu momentu, sėkmės.
 4. Žaidėjas "PAKELK MUILA" wargoda yra skanavęs N kartų, jis yra švarus, BET paprašius wargod žaidėjas privalo tai padaryti, šįkart žaidėjas liks nenubaustas, nes jis yra gerai žinomas administracijai.
 5. vave

  Žaidėjas Vince` nubaustas amžinu ban.
 6. vave

  Atbanintas.
 7. vave

  Tie blokinimai tikrai kartais uzknisa, bet pagalvok kas butu jei serve 20+ zaideju ir visi kiaurai vaiksciotu.
 8. Koks filmo pavadinimas?: Green Book, neturiu geriausio bet vienas is paskutiniuju kuris paliko ispudi Kuriais metais išleistas filmas?:2018 Koks filmo žanras?: biografine drama
 9. vave

  Priimta, dėl Odyteee's ADMIN statuso bus pranešta, taip pat Odyteee gauna 12h bana už ban neisitikinus.
 10. vave

  Admino MOpe -_ banas praiilgintas iki 2d, už pasikartojantį nusižengimą.
 11. vave

  Priimta. Admin MOpe -_- gauna 24h BAN už 7. Draudžiama į BAN priežastį įrašyti keiksmažodį, ižeidimą ar neaiškiai parašytą priežastį. (Ban 1440min + įspėjimas). Apie privilegijas pranešta. Atbanintas.
 12. O kartais JV žaidžia ne už grizlius?
 13. vave

  ATBANINTAS. Prieš banindamas ADMINISTRATORIUS turi įsitikinti, jog žaidėjas naudoja čytus, iš demo nematau nieko įtartino. ADMINISTRATORIUS "MOpe -_-." gauna 1/2 įspėjimą, dėlto, jog banino žaidėja neįsitikines (nespectino)

Mūsų projektas rekomenduoja

×