Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau

Unknown

Narys
 • Turinio kiekis

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  10

Unknown paskutinį kartą laimėjo Liepa 27

Unknown turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

22 Naujokas

2 Followers

About Unknown

Paskutiniai profilį aplankę nariai

706 profilio peržiūros
 1. Unknown

  Pritariu.
 2. Unknown

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Unknown 2. Jūsų amžius: 18,5 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, buvau anksčiau brigadoj +-2mėnesius. Išėjau savo noru, taip pat buvau kituose projektuose. 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip. 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip openGL 6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: 2-3h per dieną kartais 4h. 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Šiuo momentu taip. 8. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip. 9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Visu pirma reikia pradėti nuo to kas visu pirma yra tas prižiūrėtojas. Jis nėra šiap ten Vipas, Adminas, ar tas pats Super Adminas. Jis yra paprastas žmogus, niekuo neišsiskiriantis iš aplinkinių tik tiek, kad jis užima aukštesnias pareigas už kitus. Prižiūrėtojo darbas yra atsakingas ir kupinas atidumo. Prižiūrėtojas prižiūri serverį, serverio tvarką, žaidėjus. Prižiūri ir Adminus, kad jie nesavivaliautų savo pareigomis bei nesinaudotų pasipelnymui ar kitų kerštui ar netgi pasipuikavimui. Prižiūrėtojas yra Administratoriaus dešinioji ranka. Jis atsakingas +-50proc. už visą serverio eigą bei jo žaidėjus. Prižiūri tvarką. Jog svarbu Kokybė ne Kiekybė. 10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Visiškai suprantama. 11. Jūsų Discord ir Skype : Skype : live:deimkalt ; Discord : Unknownas#0112 12. Ar turite mikrofoną?:Taip. 13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Taigi trumpai pristatysiu save. Esu Deimantas. Esu paprastas vaikinas žaidžiantis įvairiausius žaidimus ant savo medinio pc . Esu tikrai maloniai bendraujantis žmogus, bei nuoširdžiai suprantantis kitus žmones. Mėgstu dažniausiai neišsišokančius žmones su tokiais kuriais galima pasikalbėti įvairiomis temomis ar šiaip pajuokauti. Nemėgstu tokių žmonių kurie labai kelia save į aukštumas. Taip tiek. 14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: https://cs-brigada.lt/index.php?/profile/280-unknown/
 3. Unknown

  Sveikas. Ir sekmės projekte
 4. Unknown

  +
 5. Unknown

  Tai va mielieji draugai aš noriu pasakyti jog atsistatydinu iš prižiūrėtojo pareigų. Tiesiog nes neturiu pakankamai laiko pabūt serveryje, tai tiek. ačiū už gerai praleistą laiką. Ir Linksmų jums švenčių .
 6. Unknown

  ačiū. Šunį vokiečių aviganį
 7. Unknown

  Labas vakaras
 8. Unknown

  https://www76.zippyshare.com/v/VaIxhi0m/file.html Šita Pirmiausia prieš pabaiga buvo 5hs. https://www28.zippyshare.com/v/THcYi35o/file.html \. |-------- iš šitu gal ką nors ištrauksi. https://www42.zippyshare.com/v/LWq7Udke/file.html/.
 9. Unknown

  1. Koks jūsų slapyvardis žaidime? :Unknown 2. Koks jūsų tikrasis Vardas? :Deimantas 3. Kiek jums metų? :18 4. Kokiame Mieste gyvenate? :Plungė 5. Koks jūsų zodiako ženklas? :Svarstyklės 6. Papasakokite truputį apie save(pomėgiai ; laisvalaikis ir t.t.) :Tai va esu paprastas žmogus ,kaip ir visi kiti. Esu draugiškas, linksmas, bendraujantis, atsakingas. Laisvalaikiu mėgstu žiūrėti filmus. ir t.t XD 7. Ar turite brolių/seserų? :Taip 8. Ar turite augintinių?(jeigu taip, galite įkelti nuotrauką) :Taip 9. Koks muzikos stilius jums patinka labiausiai? :Visokios 8. Kaip atradote mūsų projektą? :Per draugą 9. Kiek laiko žaidžiate CS 1.6? :8 metai tikrai 10. Pasidalinkite savo Nuotrauka/Facebook/Instagram :
 10. Unknown

  Sveikutis
 11. Unknown

  bet reikia pataisyt ta dalyka
 12. Unknown

  nu su vipmeniu tik
 13. Unknown

  Kai atsirandi knife_35hp mape vip meniu galiu pasimt ak ir m4a1-s reikia patvarkyt... :DDD

Mūsų projektas rekomenduoja

×