Jump to content

Unknown

Prižiūrėtojas
 • Turinio kiekis

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  4

Unknown paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 12

Unknown turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

12 Good

2 Followers

About Unknown

Paskutiniai profilį aplankę nariai

327 profilio peržiūros
 1. Unknown

  Labas vakaras
 2. Unknown

  https://www76.zippyshare.com/v/VaIxhi0m/file.html Šita Pirmiausia prieš pabaiga buvo 5hs. https://www28.zippyshare.com/v/THcYi35o/file.html \. |-------- iš šitu gal ką nors ištrauksi. https://www42.zippyshare.com/v/LWq7Udke/file.html/.
 3. Unknown

  1. Koks jūsų slapyvardis žaidime? :Unknown 2. Koks jūsų tikrasis Vardas? :Deimantas 3. Kiek jums metų? :18 4. Kokiame Mieste gyvenate? :Plungė 5. Koks jūsų zodiako ženklas? :Svarstyklės 6. Papasakokite truputį apie save(pomėgiai ; laisvalaikis ir t.t.) :Tai va esu paprastas žmogus ,kaip ir visi kiti. Esu draugiškas, linksmas, bendraujantis, atsakingas. Laisvalaikiu mėgstu žiūrėti filmus. ir t.t XD 7. Ar turite brolių/seserų? :Taip 8. Ar turite augintinių?(jeigu taip, galite įkelti nuotrauką) :Taip 9. Koks muzikos stilius jums patinka labiausiai? :Visokios 8. Kaip atradote mūsų projektą? :Per draugą 9. Kiek laiko žaidžiate CS 1.6? :8 metai tikrai 10. Pasidalinkite savo Nuotrauka/Facebook/Instagram :
 4. Unknown

  Sveikutis
 5. Unknown

  bet reikia pataisyt ta dalyka
 6. Unknown

  nu su vipmeniu tik
 7. Unknown

  Kai atsirandi knife_35hp mape vip meniu galiu pasimt ak ir m4a1-s reikia patvarkyt... :DDD
 8. Unknown

  JO. Nesamonė
 9. Unknown

  Siulau idėti /rankstats , kad žmonės galėtu pasižėt. Toliau padaryti fps limiti iki 100, Kad negalėtu sgs ir t.t . Sutvarkyt , kad adminai galėtu piešti. , Idėti labai brangių skinu sugalvok pats xd. , Patvarkyt rank sistema nes Pakilt sunku o nukrist labai lengva ., sutvarkyt clanus. , Tada idėti /admin/super/pgr skinus , kad būtu išskirtinia, . Jei imanoma padaryt gloves case ir rodytu tik tas pirštines kurias esi užsidėjes. Manau kad viskas

Mūsų projektas rekomenduoja

×