Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau

Dalius

Administratorius
 • Turinio kiekis

  205
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  15

Everything posted by Dalius

 1. Ten buvo jo paskutinis unban dėl tokio dalyko. Kitą karta jeigu vėl bus banas su priežastimi "wg nekelimas" ar kažkoks panašus,teks rašyt jam tenai ir aiškintis pačiam
 2. Papildoma Žaidėjas Spy.exe, kuris yra 4 vietoj yra pašalintas iš konkurso. Todėl visi kiti žaidėjai pakeliami viena vietą į viršu.
 3. Dalius

  Nueik i pati gala,rasi nustatymus,ten gal netycia isjungiai.
 4. Sveiki Cs-Brigada.lt žaidėjai Skelbiu jums paprasčiausia konkursą, kuriame galit laimėt privilegijas. ------------------------------------------------------------------ Viskas ką jums reik padaryt,tai : Prabalsuot už serverį cstops.lt ir cs-servers.lt svetainėse. Išsirinkti skaičių nuo 0 iki 30 ir atsiųsti įrodymūs (part.lt) Dalyvaut gali ir maži ir dideli. ----------------------------------------------------------------- Prizai : 1. S.ADMIN privilegiją ant 30 dienų. 2. ADMIN privilegiją ant 45 dienų. 3.ADMIN privilegiją ant 30 dienų. 4.S.VIP privilegiją ant 45 dienų. 5.S.VIP privilegiją ant 30 dienų. *Privilegijos bus sudėtos pasirinktinai (SteamID/IP/Nick) *Kad gaut savo prizą,reikia būti prisijungusiam prie mūsų Discord serverio ----------------------------------------------------------------- Konkurso pradžia Nuo 2019-10-30 iki 2019-11-11 ----------------------------------------------------------------- Svetainių nuorodos : CS-TOPS.LT CS-SERVERS.LT ----------------------------------------------------------------- Linkiu visiems sekmės Su pagarda - Brigados Administracija!
 5. Dalius

  Laimėtojai : 1. S.ADMIN - @MoonLight 2. ADMIN - @| Nemoku | Šaudyt | Donce 3.ADMIN - @Shield. 4.S.VIP - @GULAGO archipelagas (IŠDUOTA) 5.S.VIP - @Ekskomisaras (IŠDUOTA) Sveikinu laimėtojus. O tie kurie pralaimėjot neliūdėkit,kita kartą tikrai gali pasisekti Dėl prizų atsiėmimo susisiekit su manim - Discord : Dalius#1337/Skype : dal1ukas (Forumas nesiskaito)
 6. Dalius

  Laimėtojus atrinksiu rytoj
 7. Jokio įspėjimo per "adminchat" ar chatą iš prižiūrėtojo @mPx kad neštum ar padėtum c4 nemačiau. Visiškai sutinku su tuo kad jeigu yra like mažai laiko ir bomba randasi priešo pusėi, lengviau tiesiog jį nužudyti kai jis yra "low". Prižiūrėtojas "mPx" gauną įspėjimą už "free slay"
 8. Dalius

  DLLS/Executables/Scripts (32) Ko ten tiek daug turi? Švarus!
 9. Dalius

  Tikrinu!
 10. Dalius

  Atmesta
 11. Dalius

  Wargodas niekada neskenavo tavo viso kompiuterio,išskyrūs "cstrike" folderį. Gavųs tavo WG,pamačiau kad jis yra raudonas. Unban nebus. Vienintelė išeitis - pirktis unban'ą.
 12. Dalius

  Sveikiname visus su vaiduoklių švente - Helovynu! Helovyno naktis Tokia kraupi ir ilga, Šalta ji, siaubinga, Vaiduoklių pilna! Kad dantys iš baimės, Tau nebarškėtų, Saldainių į burną, Prisikimšti derėtų! Iki 2019.11.05 perkant paslaugas mūsų naujoje paslaugų sistemoje gausite net 2x, daugiau galiojimo! Pildant balansą SMS žinute mūsų naujoje paslaugų sistemoje gausite +50%, o banku/per maximą ir kt būdais net 2x, daugiau pinigų! Pastaba: senoje paslaugų sistemoje vietoj pinigų gaunama atitinkamai daugiau galiojimo! VIP 1.45 € - 45d ADMIN 2.90 € - 45d S.ADMIN 2.90 € - 25d Neužmirškite sudalyvauti Helovyno skeletų žudymo konkurse! (SPAUSTI) Mėgsti riziką? Sudalyvauk specialaus režimo Helovyno loterijoje ir išbandyk savo sėkmę laimėti VISŲ DALYVIŲ pinigus! (VISA INFORMACIJA paslaugų sistemoje > Helovyno loterija) Loterijos laimėtojai:
 13. Dalius

  Atbanintas!
 14. Dalius

  Ikelsim po Helovino evento
 15. Dalius

  Pranesiu Scott apie tai
 16. 1.Jūsų slapyvardis : Dalius arba PornHub 2.Jūsų tikrasis vardas : Dalius 3.Miestas : Vilnius 4.Zodiako ženklas : Svarstyklės 5.Jūsų amžius : 21 metų 6.Truputį apie save : Ką žinau. Nelabai aš mėgstu apie save rašyt. Draugiškas,šaltų nervų. Jeigu mane labai erzina žmonės,susinervinu ir atsiduodu atgal taip pat kaip jie. Nemėgstu melagių ir apgavikų. Tokius net ką reiktu su jeis daryt. Galiu pasakyt tik vieną,jeigu jūs su manim gražei,aš su jumis irgi gražei 7.Kaip atradote mūsų projektą : Projekte esu labai ilgą laiką jau,dar kai buvo senas savininkas. 8.Kiek laiko žaidžiate CS 1.6 : +- 1500h ant steam,o aplamai tai apie 12metų patirties 9. Nuotrauką/Facebook/Instagram : Aš su juoda NIKE liemene
 17. Dalius

  Atbanintas!
 18. Dalius

  Atbanintas!
 19. ATMESTA. Be įrodymų negaliu nubaust prižiūrėtojo. Žodinį įspėjimą duosiu dėl tokių dalykų,jeigu jie ištikrųjų vyksta. O tau @MoonLight , kitą kartą kai norėsi apskųst kažką iš administracijos,išsisaugok bent kažkokiu įrodymus,kad tai pasiteisintu.
 20. Dalius

  Banas pratęstas iki savaitės. Viskas buvo išspręsta,rasta ir peržiūrėta
 21. Anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 2. Jūsų amžius: 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : 8. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: 9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: 10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: 11. Jūsų Facebook ir Skype : 12. Ar turite mikrofoną?: 13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: 14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Po kiekvieną kandidato anketą bus parašyta,PRIIMTA ar ATMESTA anketa. Prieš pildydami anketą būkite tikri, jog esate pasiruošę būti serverio Prižiūrėtoju. Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio tvarką. * Pildydami anketą atsakykite į klausimus nuoširdžiai, nes tokie atsakymai dažniausiai yra kur kas tinkamesni negu tie, kurie rašomi "dėl vaizdo". * Visi atsakymai privalo būti išsamūs. * Atsakymus rašykite kita spalva pvz - raudona arba žalia. Taip pat norėčiau paminėti, kad prižiūrėtojai bus renkami pagal jų aktyvumą ir bendravimą su serverio žaidėjais. Anketas pildyti šioje temoje!
 22. Dalius

  Atbanintas!
 23. Dalius

  Bano laikas pakeistas iš amžino į 1 savaite.
 24. Dalius

  Įrodymų pateikimo anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: 2. Administratoriaus Slapyvardis, kuris paprašė jūsų įkelti įrodymus: 3. SS/Demo/WG Įrodymai [BŪTINA]: 4. Jūsų papildomas komentaras:

Mūsų projektas rekomenduoja

×