Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau

S1mple

Prižiūrėtojas
 • Turinio kiekis

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  1

S1mple paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 6

S1mple turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

-2 Kartais nusišnekantis

1 Follower

About S1mple

 • Birthday 2001.08.09

Paskutiniai profilį aplankę nariai

153 profilio peržiūros
 1. S1mple

  Atbanintas. Tema lock
 2. S1mple

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: ACIDFEROUS 2. Jūsų amžius: 19 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip, bendrai maždaug 2 metus. Projektas užsidarė. 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip. 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Bandžiau bhop scriptą. 6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Gan didelę dalį dienos. 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Taip 8. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip, žinoma. 9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas - Didelės atsakomybės asmuo, prižiūrintis serverio veiklą, padedantis žaidėjams. 10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Griežtai Taip. 11. Jūsų Discord ir Skype : Skype : Neturiu , bet būtinybei susikurčiau. Discord : acid#6325. 12. Ar turite mikrofoną?: Taip. 13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Sveiki. Esu Dainius, gyvenu Kaune. Mėgstu labai daug komunikuoti, aiškintis problemas, padėti tam ,kuriam to labiausiai reikia. Esu gan nuolaidus , ramus, nepasikėlęs žmogelis . Nuo mažų dienų gyvenau sporte, bet dėl didelio traumų kiekio teko mesti savo hobį. Kartais būnu rimtas,griežtas, bet juk gyvenime ir šitų sąvybių reikia. 14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Nėra.
 3. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Myliu Azerbaidžanietes2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Pisciotta3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www60.zippyshare.com/v/TCYoZnSh/file.html4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje):Visas demo,jis trumpas.5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko:Prisijungiau į serverį,pradėjo slapint'i Flayeri,demo nėra šitos vietos.Gagas už gyvo žmogaus kalbėjimą,pasakė kur bėgt komandos nariui. Žmogus per daug sau leidžia.
 4. S1mple

  Situcija iš mano pusės. https://www58.zippyshare.com/v/3OKQw6YP/file.html Viskas prasidėjo praeitam mape.Žaidžiau kaip ir visi normalūs žmonės,kyronas vis campindavo.Aš jam kelis kart pasakiau necampink,jis pradėjo mane įžeidinėt,aš susilaikydavau ir neatsakydavau.Tada jei aš jį nušaudavau,likdavau išvadintas "duxu'" ir t.t. Pasikeitė žemėlapis,niekas iš jo pusės nepasikeitė. Tada aš neiškenčiau ir pradėjau jam atsakinėti,bei atsikirst.Šis žmogus turi būti nubaustas už savo liežuvio nevaldymą.
 5. Malonu uz supratinguma! Daugiau pozityvo
 6. KOKS TU RANDOMAS:DDDDDDDDD nepasaudai vps ir dar sakai jog cytas:D MAno drebinimo skillai geri

Mūsų projektas rekomenduoja

×