Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau

NaMz

Narys
 • Turinio kiekis

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-1 Kartais nusišnekantis

About NaMz

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: NaMz2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Chemical/hellboy3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: (ss) https://www97.zippyshare.com/v/TlvVUtzm/file.html https://www3.zippyshare.com/v/r2jcDKgQ/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Kalbejom apie bugus servo (mini map , flashbang) ir hellboy kaip visalaika protingas ir kietas su adminu budamas vaidina, pasakiau jam "hellbojau tu gali pridusti kieto nevaidines :)" jis man pasake kad as tuoj dusiu ir dejo 30min gag ir mute. Tikrai esu mates kaip jis pries Administracija (maybe) sneka mutus dalina be priezasties savo noru ir netinkamam laikui.
 2. Ziaurai baisus bugas yra kai esi Flashbang effecte (baltam ekrane) nuo saves arba priešu, jaigu saviskis uzmeta flash banga prie taves ir į jį ziuri flashabng effectas nusiema. Bandykit sutaisyti.
 3. NaMz

  FUX wh demo Chemicalui/Hellboyui https://www116.zippyshare.com/v/K2fdEpML/file.html
 4. NaMz

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: NaMz 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas; YOUR FATHER3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www99.zippyshare.com/v/susl6bIr/file.html 4. Ban priežastis : Cytinti griežtai draužiama5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Steam.7. Aprašykite situaciją: Dariau gs ir matos sutrius nera mates tokio dalyko tai dejo bana nes galvojo kad cytinau.

Mūsų projektas rekomenduoja

×