Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau

Darius

Narys
 • Turinio kiekis

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  1

Darius paskutinį kartą laimėjo Gegužė 9

Darius turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

1 Naujokas

About Darius

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Darius

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: +3168179048 2. Jūsų amžius: 98 gimimo 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip esu buvęs ilga laiką. 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: taip sugebu. 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: su hlae demo su wh žiuriu nes jis tam yra skirtas 6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: įvairiai pagal nuotaiką dažniausiai 4 5val kai nedirbu 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : taip 8. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: taip 9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: rodyt pavizdi žmonėms ir prilaikyti tvarka ir užtikrinti smagu laiko praleidima 10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: taip todėl dažniausiai reikia issiakint be priemonių, o žodžiais jeigu neišeina tada reikia imtis priemonių 11. Jūsų Discord ir Skype : whenicry3 12. Ar turite mikrofoną?: taip 13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: draugiškas, sportuojantis, linksmai leidžiantis laiką, su keliais žalingas įpročiais 14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:
 2. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: +31681790482. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: kod4s3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www72.zippyshare.com/v/44HFgRkg/file.html4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): nuo 3 ar 4roundo iki pat galo. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: leidzia muzika pastoviai, bazarina, gauna spaudimo gagina.
 3. Darius

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: +3168179048 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Kill|4Ye 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www74.zippyshare.com/v/lfnMVNzT/file.html 4. Ban priežastis : DEMO/SS i foruma ' 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: 7. Aprašykite situaciją: nes per gerai zaidziu.
 4. Darius

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: +31681790482. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: phill3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www111.zippyshare.com/v/HwPnycHP/file.html4. Ban priežastis : Cytinti grieztai draudziama5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: 7. Aprašykite situaciją: 19-3 = ban

Mūsų projektas rekomenduoja

×