Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau

NightShot

Narys
 • Turinio kiekis

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  1

NightShot paskutinį kartą laimėjo Gegužė 6

NightShot turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

-1 Kartais nusišnekantis

About NightShot

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. NightShot

  Tebunie, atėjau nepasibaugus banui, o kur man pasakyta, kad jeigu man uždėtas banas, aš negaliu smagiai leisti laiko serveryje? Ant savo nick žaidžiau? NE Ir gal net ne namie būdamas, net ne per savo ID/IP
 2. NightShot

  Nedadėjau to, kad visu pirma kai 12val ban'ą dėjai, tai nei ispėjimo nebuvo, nieko, tiesiog pats pradėjai "rautis" ir gavai atsako, o tada kas, jau užsidedi prižiūrėtoja ir jautiesi kažkuo? Ką tu realybei pasakytum, jeigu net žinutėmis kai atsako gauni, iškart banini:)
 3. NightShot

  Galėtum įrodymu gal siek tiek pateikti visu pirmą?:) O visu antra, jeigu pats pradedi reikštis ir aš nepatyliu, tai gal reiškia ir pats savo "žargona" susitvarkyk? Ar tik privilegijomis naudotis temoki?:)
 4. NightShot

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: 1NCARN4T10N2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: kumit @anexis3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www102.zippyshare.com/v/BtiwYxkU/file.html4. Ban priežastis : Keiksmai/Ižeidimai5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: NON-STEAM 7. Aprašykite situaciją: Buvau serveryje, atėjo kumitas su kitokiu nicku, pats pradėjo ieškoti konflikto, aš žmogus nepatyliu, gavau bana už tai kad gavo atgal kai pats "rovėsi". Po bano laikotarpio, atėjo vėl jis, gavau bana už nieka 24valandom, labai smagu žaisti kai privilegijuotas žmogus pats ieško konflikto, bet gaves spaudimo atgal, iškart banina, kur ispėjimai? Gagai? Ir ar galima iškarto už nieka dėti 24valandoms?:))
 5. NightShot

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: NightShot 2. Jūsų amžius: 17, vasara bus 18 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Esu, bet tas serveris išmirė taip sakant 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Esu bandes, aima, bet tik tam kad sužinoti kaip veikia, ir pažinti jį naudojančius 6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: per diena nuo 9val iki 13/14 val tada Nuo 21/22val iki 1/3val. Tai per savaite gaunasi tikrai daug. 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Taip, I kitus serverius net neinu 8. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip 9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas, mano manymu turi saugoti server nuo cheateriu, nuo ižeidinėjimu, ir prižiūrėti server, kad nebūtu laužomos projekto taisyklės 10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: 11. Jūsų Discord ir Skype : Discord galėsiu turėti tik uz 10-12 dienu, nes sena blokavau, nes daug visko ten nenaudojamo yra ir nemoku visiškai išvalyti. 12. Ar turite mikrofoną?: Taip, visada 13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu gan ramus, teisingas, bet jeigu labai jau žmogus “raunasi” tai nepatyliu ir bandau apraminti. Bet dažniausiai stengiuosi pranešti apie tai serverio prižiurėtojams, arba adminams. 14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:

Mūsų projektas rekomenduoja

×