Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau

Pydaru_Zudikas

Narys
 • Turinio kiekis

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  1

Pydaru_Zudikas paskutinį kartą laimėjo Kovas 27

Pydaru_Zudikas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

2 Naujokas

About Pydaru_Zudikas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pydaru_Zudikas

  Nu as nesakau ten užkelti procenta kad perdaug visko gero gautum bet tokie kaip peiliai mano manymu tikrai perdaug reti
 2. Pydaru_Zudikas

  Laba diena mano draugai ir nedraugai. norėjau pakalbėti apie serverį nu viskas jam kaip ir gerai bet jaučiasi jisai labai apleistas administracijos, reikia daugiau skinų tikrai reikia žymiai daugiau tada reiktu redaguoti dropu procenta nes dabar neimanoma nieko gero gauti per šimtą case, taip mažas procentas vien dėl to kad mažai skinų, bet manau nėra taip sunku prideti daug daugiau tuo lab kad yra anketų su skinų linkais ir panašiai, galėtumet idėti naujus sound efektus, kokių konkursu padaryti kartas nuo karto, pakeisti tuos kalėdu senelius jie jau visiškai ne į tema tiesiog atrodo kaip užmirštas servas su jais, galėtu dežes kuriuos numetamos ant žemės iš kurių gaunama 230 tašku galėtu būti padarytos į random nuo 100taškų iki 1000taškų nemanau, kad geras dalykas kai visi turi VIP šitas dalykas irgi turėtu būti išjimtas jau lauk, galėtu būti pakeistas bombos modelis nes tikrai labai sunku įžiurėti kai jisai susilieja ant žemės. Taip suprantu žmonės dirbat ir nėra laiko visiškai suprantu, bet tikrai turi juo atsirasti patvarkyt serveriui tuo lab, kad tai nėra taip sunku pakeisti ir pridėti ko žaidėjai norėtu daugiau iš serverio. ačiū už dėmesį :))
 3. Pydaru_Zudikas

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:Pydaru_Zudikas 2. Jūsų amžius: 18 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Šitam serveryje nesu buvęs prižiūrėtoju, bet kituose serveriuose esu išejau savo nuoru nes serveris pradėjo mirti nebebuvo ka prižiurėti 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip sugebu, nemažą laiką žaidžiu cs, ir manau galiu atskirti kur yra čytai kur ne. 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip esu pabandes wh ir aimą. pasakykit kas nėra 6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Per diena apie 4-6h per savaite 3-5 dienas 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : vien tik šiame kitur nežaidžiu 8. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip. 9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojo pareiga yra apsaugoti serverį nuo čyterių ir palaikyti tvarka serveryje. 10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip suprantu. 11. Jūsų Discord ir Skype : Ne tavo reikalas#4438 , skypes neturiu bet jeigu butinai reiks visada galiu atsisiūsti 12. Ar turite mikrofoną?: Taip. 13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu pakankamai ramus, tikrai nemėkstu isišokeliu žinoma viskas gerai jeigu viskas humoro ribose, esu griežtaus būdo visada pats atsižiūriu į nuobaudas arba pažeidimus ir baninu ar kickinu (priklauso nuo situacijos) tiktai pagal savo nuožiura, o ne ką kiti sako visa atsakomybe už savo veiksmus prisijemu 14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:

Mūsų projektas rekomenduoja

×