Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau

ProtanasButanas

Narys
 • Turinio kiekis

  2
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  2

ProtanasButanas paskutinį kartą laimėjo Kovas 14

ProtanasButanas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

5 Naujokas

1 Follower

About ProtanasButanas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ProtanasButanas

  Sveiki, kadangi šiame serveryje praleidžiu daug laiko ir įvairiu paros metu, matau daug trūkumų bei klaidų, tad surašysiu viską punktais, kaikuriuos ir su papildymais: 1) Padidinti misijų skaičių, kadangi taškų susirinkti šiuo metu yra pakankamai sunku, o jei ir susirenki praleidi ant skrynių, raktų, trauki lievus skinus ir vėl ilgai žaidi, kad kažką galėtum nusipirkt, o misijas kaikurias galima tiesiog paimt tas pačias tik supaprastint ir pamažint atlygį, pvz misija su 50k dmg tegu lieka, bet sukurt ir padarius 10k dmg, 20k ir panašiai su atitinkamais atlygiais, tad misijų prigalvot ne taip ir būtina. 2) grafitti bugas (nereikšmingas, bet galėtumet sutvarkyt. 3) Žaidėjų prizai. Šiuo metu tik top 3 žaidėjai gauna prizus kas mėnesį, manau būtų galima padaryti kaskart ir kokių mini turnyrų, kaip kad ir kalėdų metu buvo. Ir galėtumėt apdovanot žaidėjus pvz top 5 kurie praleidžia daugiausiai laiko servery (nors nežinau ar yra sistema, kuri skaičiuoja), o apdovanoti taškais ar bent skinu A klasės. 4) likus žaidėjam iki 3x3, kad būtų mažų tik mapų pasirinkimas . 5) 35hp_2 žemėlapiui sukurti taisykles, kadangi mapas per dieną 1-2kartus renkamas, žaidėjai jį mėgsta, bet daugiau negu pusė jų verkia dėl taisyklių nesilaikymo (taisyklių, kurios šiuo metu negalioja) (taisyklių nesilaikymas būtų banas iki kol pasibaigs žemėlapis) 6) Įdėti daugiau žemėlapių, mažesnių mapų tokių kaip aim_headshot, aim_map ir taip toliau, fy_simpsons. 7) įdėti komandų lygumo sistemą, kaip kuriuose serveriuose ji egzistuoja. (komanda kuri išvien laimi, automatiškai apkeičiami žaidėjai, geresnis iš geros komandos permetamas į prastesnę ir taip kelis roundous kol sulygina komandas) 8 ) Dar nesugalvojau, bet jei prisiminsiu kažką papildysiu.
 2. ProtanasButanas

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: PROTANAS BUTANAS 2. Jūsų amžius: 20 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : du kartus, bet labai seniai, tačiau puikiai suprantu šias pareigas. Išėjau pats, nes tuo metu nustojau žaisti 1.6. 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Easy 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Kai vaikas buvau csdmuose naudodavau 6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Apie 20-22 per savaitę 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? Taip, kadangi dėl šito serverio vėl grįžau prie 1.6 8. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip. 9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Apsaugoti serverį nuo žaidėjų kurie čytina, prižiūrėti administracijos darbą bei palaikyti serverio tvarką. 10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip. 11. Jūsų Discord ir Skype : tomasenka#2385, tomce393 12. Ar turite mikrofoną?: Taip. 13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu gan draugiškas, visada stengiuosi visus priimti ir su visais sutarti, viska darau gerai apgalvojes ir megstu tvarka. 14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:

Mūsų projektas rekomenduoja

×