Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau

kyronas

Prižiūrėtojas
 • Turinio kiekis

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  2

kyronas paskutinį kartą laimėjo Kovas 22

kyronas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

1 Naujokas

About kyronas

 • Birthday 1993.08.16

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kyronas

  Švaru!
 2. kyronas

  @_@

  kolkas švarus.
 3. kyronas

  Tik pradėjau žaisti tam serve iškart ištraukiau a+ knife
 4. kyronas

  https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1922768 Zaidejui N
 5. kyronas

  Nu dėl chest ir key, šiaip gerai, kad retai iškrenta kažkas gero, jei iškris kas 15-50 koks tolkas, visi su gerais skinais bus ;), dėl skinu, taip galėtu papildyti , nes tikrai yra daug daugiau ivairiu dar. Del sound, nera jau taip ir butina manau. Dėl c4, tikrai didelis minusas, manau geriausias variantas default imest ir vsio. Dėl vip nz kokia situacija, bet jei esi steamas gauni automatiškai vip privilegijas o jei nonas negauni tokiu privilegiju.
 6. kyronas

  Anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: aCHuel ? kyRoN 2. Jūsų amžius: 26~27 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, nemažai laiko, dėl išėjimo, tesiog nebebuvo laiko žaist. 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip sugebu, 15 metu patirtis praktiškai masofkei nuo a iki z galim sakyt atskiriu, pats esu išbandes ne viena. 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: kaip ir minėjau esu , per tiek metu visko ištikrines, dabar jau pamiršti čytai. 6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Praktiškai kekviena diena nuo 11val. Dienos, nes tenka buti su vaiku, tai atrandu laiko ir pažaist ir vaiku pasirupinti. 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Taip tik šitame serveryje. 8. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip žinau. 9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Automatiškai jau turi buti pagarbos žaidėjam nors ir prasidėtu provokacijos, atsakingai ir pagal paskirti bausti, o ne už bet koki pip ir t.t. banus deliot ir t.t.. ( žinoma buna kartais išimčiu). Plius nesu toks kuris iškart banus delioja , palauksiu, kol žaidėjas atsius visus irodymus. 10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip sutinku. 11. Jūsų Discord ir Skype : discorde jau žinomas kažkiek, skype nesinauduoju. Bus poreikis facebook duosiu. 12. Ar turite mikrofoną?: Taip 13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu vedęs , turiu dukryte, šiuo metu prižiuriu vaika , kol eis i darželi o žmona dirba. Pats linksmas žmogus, miegstu bendraut, miegstantis humora labai, bet kai reikia bunu griežtas. Blogu savybiu nelabai turiu . 14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:
 7. kyronas

  1. Nick: aCHuel ? kyRoN 2. admin: TeQuila 3. demo,ss - https://www82.zippyshare.com/v/vZAnT0PY/file.html 4. Priezastis: 'ss/demo/wg/alias i foruma' 5. [AMXBans] Tave uzbanino adminas: TeQuila. [AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.cs-brigada.lt [AMXBans] Priezastis: 'ss/demo/wg/alias i foruma' [AMXBans] Laikotarpis: '1 savaite' [AMXBans] Tavo SteamID: 'STEAM_0:0:97619142' [AMXBans] Tavo IP: '85.232.128.60' 6. Taip steam. 7. be komentaru..., kam tikrint 10 kartu. 8.wg, alias - https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1909707 Could not execute privileged command alias Could not execute privileged command alias Could not execute privileged command alias Could not execute privileged command alias Could not execute privileged command alias Could not execute privileged command alias Could not execute privileged command alias Could not execute privileged command alias Could not execute privileged command alias
 8. kyronas

  https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1908541
 9. kyronas

  daro.
 10. kyronas

  kaip , jei as ne serveri, error meta.
 11. kyronas

  turiu as kekviena zinute cia matyti kas ka raso....
 12. kyronas

  nieks neprase , jau vakar prase padariau kitam adminui , baikit jus juokus su tais cytais , svarus esu. , galesit tikrinti kekviena diena jetau.
 13. kyronas

  1. Nick: aCHuel ? kyRoN 2. adminas: :.DwiiN KawaiI.: 3. demo: https://www83.zippyshare.com/v/5g9BdzfY/file.html 4. Priezastis: 'DEMO/SS i foruma' 5. [AMXBans] Tave uzbanino adminas: :.DwiiN KawaiI.: [AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.cs-brigada.lt [AMXBans] Priezastis: 'DEMO/SS i foruma' [AMXBans] Laikotarpis: '1 savaite' [AMXBans] Tavo SteamID: 'STEAM_0:0:97619142' [AMXBans] Tavo IP: '85.232.128.60' 6. Taip steam. 7. Zaidziau ir is lempos banas parejo, net nieks nieko nesake , o vakar wg dare viskas ok buvo. ss nebuvo.
 14. Jei kažkas panašaus bus , žinosiu.
 15. kyronas

  Viskas savaime aišku, nu aš tingiu čia zyzsti, dėl tu adminu, nebent kainas pakelkit ir prizu nedalinkit taip lengvai.

Mūsų projektas rekomenduoja

×