Jump to content

Scott

Pagr. Administratorius
 • Turinio kiekis

  35
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  14

Scott paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 2

Scott turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

36 Excellent

About Scott

 • Rank
  Pagr.Administratorius

Paskutiniai profilį aplankę nariai

765 profilio peržiūros
 1. Scott

  Jei kitąkart taip atsitiks - įkelk demo. Dabar gana sudėtinga būtų ieškoti dėl ko taip galėjo atsitikti, nes priežasčių galėjo būt daug, su demo lengviau atsekti kur būtent įvyksta klaida.
 2. Scott

  Buvo klaida su krovimu, tą žemėlapį tiesiog niekam neužkrovė duomenų, po jo viskas veikė tinkamai. Tad, niekas nedingo P.S. Neturėjai 41k taškų.
 3. Scott

  Pažiūrėk pm, blogai nurodei savo IP adresą.
 4. Konkursas baigėsi. Sveikinu nugalėtojus! Laimėtojų prašau susisiekti su manim per skype(skype: alvin_strike) arba forumo pm. Ir, žinoma.. AČIŪ visiems už dalyvavimą Net tiems, kurie neturėjo pasirinkimo žaidžiant. Ir tiems, kurie nežinojo, kad dalyvauja Konkurso laimėtojai:
 5. Kaip žinote, o gal nežinote, tačiau užsukę į mūsų CSGO serverį tikrai pastebėsite, kad po žaidėjų mirties atsiranda skeletai bei vaiduokliai. Žudant skeletus gerinsite savo vietą /hrank statistikoje, ir, konkurso pabaigoje, TOP5 laimėtojams bus įteikti prizai! Dalyvių užduotis: nužudyti kuo daugiau skeletų! Papildoma informacija: Norint pažiūrėti kokioje vietoje esat skeletų statistikoje serveryje parašykite į chat: /hrank Norint pažiūrėti, kiek esate nužudę didelių ir mažų skeletų parašykite į chat: /hrankstats Bet kokiu būdu sukčiaujantys dalyviai bus diskvalifikuoti iki konkurso pabaigos! Konkurso pradžia: 2019-11-01 Konkurso pabaiga: 2019-11-08 20:00 Skeletų statistiką galite pažiūrėti nuėję į CS-Brigada.lt > HELOVYNO KONKURSAS - SKELETŲ ŽUDYNĖS arba tiesiog paspaudę ČIA PRIZAI Pirma vieta - 10 USD Steam Wallet + S.ADMIN 2mėn. + 30k taškų ✔ Antra vieta - CS 1.6 STEAM + S.ADMIN 30d. + 20k taškų Trečia vieta - CS 1.6 STEAM + ADMIN 30d. + 10k taškų ✔ Ketvirta vieta - S.VIP 30d. Penkta vieta - S.VIP 20d. Privilegijos atitinkamai gali būti konvertuojamos į paslaugų sistemos EURUS (€) Prizai gali būti koreguojami iki konkurso pabaigos (tik į gerąją pusę)! Nuotraukos iš serverio:
 6. Scott

  L 09/21/2019 - 20:28:18: Šiuo laiku vienintelį kartą įdėjai skiną (AK-47 Obstacle atrodo) į turgų už 50k taškų, po 2 sekundžių atsiėmei. Ir vis dar jį turi.. Ko gero reiks pridėt žinutę po sėkmingo skin atsiėmimo, nes dabar neparodė žinutės, tai turbūt pagalvojai kad kažkas nesuveikė ir nepatikrinęs savo skinų inventoriaus pagalvojai, jog "dingo".
 7. Scott

  Sutvarkyta. Mirusiems rodys, jog tik gyvi gali naudoti graffiti. Temos autoriui už rastą klaidą į forumo pm išsiųstas simbolinis 0.5€ kuponas, kuris gali būti panaudotas mūsų paslaugų sistemoje - http://paslaugos.cs-brigada.lt
 8. Scott

  Parašyk man į skype: alvin_strike9 Arba į forumo PM (geriau į skp ;D). Edit: Sutvarkyta.
 9. Scott

  P.S. Dažniausia žaidėjų klaida, jog po setinfo nepadeda tarpo, todėl pabrėžiu: setinfo(tarpas)_pw(tarpas)TavoSlaptažodis Pvz.: setinfo _pw MyliuBrigada
 10. Scott

  Chat'as ne begalinis, turi limitą ;D Ilgas žaidėjo nick ir prefixas nėra pats geriausias pasirinkimas
 11. Scott

  Sutvarkyta.
 12. Scott

  Atbanintas. Įmečiau 2 švarias versijas .dll failo MD5 palyginimui, vienas sutampa, tad labiausiai tikėtina, jog tas failas nebuvo modifikuotas ir atitinka originalą.
 13. Scott

  2. ✔ 3. ✔ 4. Turgus veikia tokiu principu, jog savo skinų (turguje įdėtų) sąrašą matai paspaudus 'Atsiimti'(berods), o įprastam sąraše - ne, kad netrukdytų. Be to, visada yra tikimybė, kad tau atsijungus kažkas nupirko tavo daiktą, nes turguje daiktai pardavinėjami ir pardavėjui esant atsijungus. Bus pildoma..
 14. Scott

  Žaidėjas susisiekė su manim per Steam, padėjau jam, problema buvo dėl nekorektiško žaidimo nustatymo.
 15. Serverio restarto (RR) data - 2019-07-12 19:00 Primename, jog su serverio restartu atkeliaus ir atnaujinimai, kurie paįvairins laiko praleidimą serveryje ir padarys žaidimą dar įdomesnį! Skelbiami konkursai, kurių metu galit laimėti Steam Wallet, CS 1.6 Steam, privilegijų! ✔ Po restarto užsukti į serverį, kuriame atsitiktiniu būdu bus išrinkti 5 laimėtojai, kurie laimės privilegijų, žaidiminių taškų ir skrynių! ✔ Patekti ir išsilaikyti TOP1-5 pozicijoje vos iki mėnesio pabaigos (20d~): TOP1: 5 USD Steam Wallet + CS 1.6 STEAM + 5€ paslaugų sistemoje! TOP2: CS 1.6 STEAM + 3€ paslaugų sistemoje! TOP3: CS 1.6 STEAM + 2€ paslaugų sistemoje! TOP4: 2€ paslaugų sistemoje! TOP5: 1.5€ paslaugų sistemoje!

Mūsų projektas rekomenduoja

×