Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau

Scott

Pagr. Administratorius
 • Turinio kiekis

  45
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  15

Scott paskutinį kartą laimėjo Vasaris 14

Scott turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

39 Bus matyti, ko vertas...

About Scott

 • Rank
  Pagr.Administratorius

Paskutiniai profilį aplankę nariai

1.027 profilio peržiūros
 1. Spėju laukdami atostogų įsivaizdavot jas kiek kitaip... Siekiant įnešti CS-Brigada žaidėjams daugiau pozityvo ir jaukesnio laisvalaikio praleidimo - skelbiame 2x BONUSĄ privilegijoms Iki 2020-03-18 20:00 perkant privilegijas gaunama 2x daugiau galiojimo!
 2. Laimėtojai: Tadas Brazdeika ir Dangiras Rutkauskas Sveikinimai!
 3. Neužmiršk užsukti ten, kur visada esi mylimas ir laukiamas! Ką reikia padaryti? Pagal apačioje pateiktą nuorodą (csbrigada.lt FB puslapį) konkurso pranešime uždėti tag'ą draugui, su kuriuo norit laimėt 5 USD Steam Wallet! Nuoroda: https://www.facebook.com/csbrigada.lt/ $ Laimėtojai renkami 2020-02-21 $
 4. Scott

  Įdėta. Jailo Public'e naudojam tą patį. ;D Dėl visa ko - prašau informuot ar "/mute" tinkamai veiks, negalėjom papildomai pratestuot dėl visa ko
 5. Konkursas baigėsi. Sveikinu nugalėtojus! Pasistengsiu šnd/ryt patikrint laimėtojus ar nesukčiavo, po to prašau visų laimėtojų susisiekti dėl prizų atsiėmimo. Laimėtojai - susisiekite su @Dalius dėl prizų. Konkurso laimėtojai:
 6. Kaip žinote, o gal nežinote, tačiau atėję į bet kurį mūsų projekto serverį tikrai pastebėsite, kad po visą žemėlapį išmėtytos dovanos. Taigi kokia tų dovanų esmė? Renkant šias dovanėles gerinsite savo vietą/rank dovanų statistikoje, ir, konkurso pabaigoje, TOP10 laimėtojams bus įteikti prizai! Dalyvių užduotis: surinkti kuo daugiau dovanų! Papildoma informacija: Dovanos krenta serveryje esant 8 ar daugiau žaidėjų! * Kuo daugiau žaidėjų - tuo daugiau dovanų iškris! Jeigu turite dinaminį IP arba vienu IP naudojasi 2 žaidėjai - kreipkitės į pagr. administraciją skype duomenimis: alvin_strike9 Padarytas specialus sąrašas, į kurį galima pridėt Nick arba SteamID, tokiems vartotojams dovanos išsisaugos būtent ant Nick arba SteamID! +apsaugosime jūsų Nick arba SteamID slaptažodžiu! Įprastai visiems žaidėjams dovanos išsisaugo ant IP. Norint pažiūrėti kokioje vietoje esat dovanų statistikoje serveryje parašykite į chat: /krank Norint pažiūrėti, kiek dovanų reikia iki kitos statistikos vietos parašykite į chat: /knextrank * Norint išjungti Dovanų modelių rodymą parašykite į chat: /modeliai, arba /kmodeliai Bet kokiu būdu sukčiaujantys dalyviai bus diskvalifikuoti iki konkurso pabaigos! Dalyviai, ant kurių vieno IP/steamID/NICK bus 2 vartotojai(žaidėjai), konkurso pabaigoje bus diskvalifikuoti! Konkurso pradžia: 2019.12.26 20:00 Konkurso numatoma pabaiga: 2020.01.03 21:00 Dovanų statistiką galite pažiūrėti nuėję į CS-Brigada.lt > Dovanų statistika arba tiesiog paspaudę ČIA Laimėtojų PRIZAI Pirma vieta - 10 USD SteamWallet +S.ADMIN 2mėn. +150.000 csgo taškųAntra vieta - CS 1.6 STEAM +S.ADMIN 30d. +100.000 csgo taškųTrečia vieta - CS 1.6 STEAM +ADMIN 30d. +50.000 csgo taškų Ketvirta vieta - ADMIN 30d. +25.000 csgo taškų Penkta vieta - S.VIP 40d. +10.000 csgo taškų Šešta-dešimta vietos - S.VIP 30d Prizai gali būti koreguojami iki konkurso pabaigos (tik į gerąją pusę)! STEAM rėmėjai:
 7. Scott

  Sutvarkyta.
 8. Scott

  Jei kitąkart taip atsitiks - įkelk demo. Dabar gana sudėtinga būtų ieškoti dėl ko taip galėjo atsitikti, nes priežasčių galėjo būt daug, su demo lengviau atsekti kur būtent įvyksta klaida.
 9. Scott

  Buvo klaida su krovimu, tą žemėlapį tiesiog niekam neužkrovė duomenų, po jo viskas veikė tinkamai. Tad, niekas nedingo P.S. Neturėjai 41k taškų.
 10. Scott

  Pažiūrėk pm, blogai nurodei savo IP adresą.
 11. Konkursas baigėsi. Sveikinu nugalėtojus! Laimėtojų prašau susisiekti su manim per skype(skype: alvin_strike) arba forumo pm. Ir, žinoma.. AČIŪ visiems už dalyvavimą Net tiems, kurie neturėjo pasirinkimo žaidžiant. Ir tiems, kurie nežinojo, kad dalyvauja Konkurso laimėtojai:
 12. Kaip žinote, o gal nežinote, tačiau užsukę į mūsų CSGO serverį tikrai pastebėsite, kad po žaidėjų mirties atsiranda skeletai bei vaiduokliai. Žudant skeletus gerinsite savo vietą /hrank statistikoje, ir, konkurso pabaigoje, TOP5 laimėtojams bus įteikti prizai! Dalyvių užduotis: nužudyti kuo daugiau skeletų! Papildoma informacija: Norint pažiūrėti kokioje vietoje esat skeletų statistikoje serveryje parašykite į chat: /hrank Norint pažiūrėti, kiek esate nužudę didelių ir mažų skeletų parašykite į chat: /hrankstats Bet kokiu būdu sukčiaujantys dalyviai bus diskvalifikuoti iki konkurso pabaigos! Konkurso pradžia: 2019-11-01 Konkurso pabaiga: 2019-11-08 20:00 Skeletų statistiką galite pažiūrėti nuėję į CS-Brigada.lt > HELOVYNO KONKURSAS - SKELETŲ ŽUDYNĖS arba tiesiog paspaudę ČIA PRIZAI Pirma vieta - 10 USD Steam Wallet + S.ADMIN 2mėn. + 30k taškų ✔ Antra vieta - CS 1.6 STEAM + S.ADMIN 30d. + 20k taškų Trečia vieta - CS 1.6 STEAM + ADMIN 30d. + 10k taškų ✔ Ketvirta vieta - S.VIP 30d. Penkta vieta - S.VIP 20d. Privilegijos atitinkamai gali būti konvertuojamos į paslaugų sistemos EURUS (€) Prizai gali būti koreguojami iki konkurso pabaigos (tik į gerąją pusę)! Nuotraukos iš serverio:
 13. Scott

  L 09/21/2019 - 20:28:18: Šiuo laiku vienintelį kartą įdėjai skiną (AK-47 Obstacle atrodo) į turgų už 50k taškų, po 2 sekundžių atsiėmei. Ir vis dar jį turi.. Ko gero reiks pridėt žinutę po sėkmingo skin atsiėmimo, nes dabar neparodė žinutės, tai turbūt pagalvojai kad kažkas nesuveikė ir nepatikrinęs savo skinų inventoriaus pagalvojai, jog "dingo".
 14. Scott

  Sutvarkyta. Mirusiems rodys, jog tik gyvi gali naudoti graffiti. Temos autoriui už rastą klaidą į forumo pm išsiųstas simbolinis 0.5€ kuponas, kuris gali būti panaudotas mūsų paslaugų sistemoje - http://paslaugos.cs-brigada.lt
 15. Scott

  Parašyk man į skype: alvin_strike9 Arba į forumo PM (geriau į skp ;D). Edit: Sutvarkyta.

Mūsų projektas rekomenduoja

×