Jump to content
Cs-brigada.lt

Junkis prie Mūsų bendruomenės!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja jau ilgą laiką, o įtraukiančios sistemos ir vykdomi konkursai sudomins kiekvieną CS 1.6 žaidėją!CS GO serverio IP: cs.cs-brigada.lt:27015

Skaityti plačiau

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Last week
 3. Dalius

  Susisiek Discord su manim
 4. Dalius

  Bano detalės Nikas: ManGo SteamID: STEAM_1:0:772642399 Steamo Bendruomenės ID: 76561199505550526 IP adresas: 78.61.180.224 Bano tipas: SteamID Priežastis: DEMO/SS/ALIAS-SS i foruma Remiantis: 27. Rgs 2019 - 14:47:17 Bano ilgumas: Amžinas Pasibaigs: Niekada Užbanino: Dalius Užbanintas per: CS-Brigada | Global Offensive [FreeVIP] (cs_max) Iš viso pasibaigusių banų: 6
 5. LucidPro [D]

  Tai čia kaip steam'a turėjau, dabar steam'o neturiu, nes buvo nupistas...
 6. Dalius

  Nikas Retro.Q SteamID STEAM_0:1:216081555 Steamo Bendruomenės ID 76561198392428839 IP adresas 78.61.180.224 Bano tipas SteamID Priežastis ban apejimas Remiantis 05. Rgs 2019 - 21:27:46 Bano ilgumas 1 Savaitė (10080 Minutės) Pasibaigs 12. Rgs 2019 - 21:27:46 (jau pasibaiges) Užbanino maybe (maybe) Admino SteamID STEAM_0:0:244832818 Užbanintas per CS-Brigada | Global Offensive [FreeVIP] (de_dust2)
 7. LucidPro [D]

  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Retro.Q 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Nežinau. 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:Neturiu. 4. Ban priežastis :Nežinau. 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :Nieko nerodo consolej. 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:non 7. Aprašykite situaciją:Nelabai ką pamėnu ;/
 8. Dalius

  Mažiau reikėjo DDoS'int mano IP. Dėl unban dar pagalvosiu tau iki 20h
 9. HSS

  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: HSS 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Dalius 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: Nx ju reik? 4. Ban priežastis :DDOS 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Tave uzbanino is sito serverio adminas Dalius. [AMXBans] Tu esi uzbanintas amzinai. [AMXBans] Uzbanintas slapyvardis : HSS [AMXBans] Priezastis : ' DDoS ' [AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.cs-brigada.lt [AMXBans] Tavo SteamID : ' ' [AMXBans] Tavo IP : ' ' [AMXBans] =============================================== 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:Steam 7. Aprašykite situaciją: Galvoju ateisiu i brigada pazaist, nes kaip tik turiu laisvo laiko, o cia ziuriu, kad uzbanintas. Labai keistai elgiates Daliau su buvusiais priziuretojais.
 10. Negative

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Vacmaster 2. Jūsų amžius: 15 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Esu buvęs tik adminu išmete nes projektas kaip ir žlugo 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Tikrai taip 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Neesu naudojas bet žinau kokiu yra 6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Nedaug jei tik bučiau prižiurėtoju praleiščiau gal net pusdieni, o taip galiu po 2 arba 6val būti 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Taip 8. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip moku kiek reikia 9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Padėti serverio žaidėjams nesutikti čyteriu padėti tiek Administracijai tiek žmonėm žaisti gerame projekte, ir toliau padėti plestis ir tapti geriausiais lietuvoje!!! 10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip aš tai suprantu 11. Jūsų Facebook ir Skype : https://www.facebook.com/eligi.jus.378 12. Ar turite mikrofoną?: Kol kas dar ne 13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Linksmas, prikolnas, kartais greit supykstu, nepatinka kietuoliai ir fifos įvairios mėgstu smagei praleisti laika, mėgstu žaisti krepšini, patinka būti su draugais. 14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:
 11. Atsižvelgiant į forumo klaidas ir daugialypių paskyrų kūrimo iš kitų projektų, buvo įgyvendinti tokie pokyčiai: Pertvarkytos skundų/atsibaninimo anketos Negalėsit įvertinti patys savo sukurtos temos Bus prideta atrankos sistema Bus pridetas "Klausimynas" Bus prideta paramos sistema (Donations) Nepamenu kas, bet tikrai dar kažkas buvo daroma forume Bet kokiu atveju forume esantys nariai viska matys
 12. Dalius

  Atbanintas!
 13. eQual

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: eQual` 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Dalius 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: CS-Brigada_CSGO_DEMO.dem 4. Ban priežastis : Demo ? foruma 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Tave uzbanino is sito serverio adminas Dalius. [AMXBans] Tu esi uzbanintas amzinai. [AMXBans] Uzbanintas slapyvardis : Equal [AMXBans] Priezastis : ' Demo ? foruma ' [AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.cs-brigada.lt [AMXBans] Tavo SteamID : ' ' [AMXBans] Tavo IP : ' [AMXBans] =============================================== 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: STEAM ✔ 7. Aprašykite situaciją: Žaidžiau prieš dieną projekte ir verkė Amigo kažkoks su draugele ,kad tipo kodinu aš ir pasiskūs Daliui kad užbanintų. Nesuprantu kodėl po tiek laiko ban tik uždėtas ,kai jau buvau atsijungęs iš projekto ir nežaidžiau beveik parą. Reikėjo serveryje paprašyt ,tai būčiau bent wg numėtęs. O čia demo trumpas išvis net ne prie ko. O tu Amigo su draugele žaist išmokit necypę projekte,taip tikrai žaidėjų nepritrauksit.
 14. Awkenas

  . Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Luk-.- 2. Jūsų amžius: 17 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Nebuvęs 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip. 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Neesu. 6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: Nuo 1-5h 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Taip 8. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip 9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Žmogus kuris prižiūri serverį, kai nėra administracijos, taip pat suteikia pagalbos naujokams. 10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu 11. Jūsų Facebook ir Skype : Lukas St / discord: Lukas.#3490 12. Ar turite mikrofoną?: + 13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Draugiškas, patinka bendrauti su žmonėm, neesu tas kuris išsipisinėja ir pnš.
 15. GNARLY BASTARD.

  Sveikas ir man
 16. Earlier
 17. Sukčių(prasižengusiųjų) reportavimo Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: 3. SS/Demo Įrodymai: 4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): 5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Nežinote kur rasti Demo/SS? Spauskite ČIA Taisyklės/Informacija: - Pildant sukčių(prasižengusiųjų) reportavimo anketą negalima vartoti keiksmažodžių/įžeidimų. - Reportavimo anketas rašyti naujoje temoje! - Anketos be SS/Demo įrodymų bus Atmestos. - Pašaliniai pranešimai bus trinami ir už juos gausite įspėjimą!
 18. pasha1337

  *Muzika*
 19. pasha1337

  Sveikas.
 20. Dalius

 21. Puchas

  Labas.
 22. pasha1337

  1. Koks jūsų slapyvardis žaidime? : pasha 2. Koks jūsų tikrasis Vardas? :Eimantas 3. Kiek jums metų? : 16 4. Kokiame Mieste gyvenate? : Joniškis 5. Koks jūsų zodiako ženklas? : skorpionas 6. Papasakokite truputį apie save(pomėgiai ; laisvalaikis ir t.t.) : sw, esu pasha megstu žaist fulioka, kašiora. Domuosi kovu menais Muathay, kickboksas. ir t.t 7. Ar turite brolių/seserų? : turiu bratka. 8. Ar turite augintinių?(jeigu taip, galite įkelti nuotrauką) : ne 9. Koks muzikos stilius jums patinka labiausiai? : lt, russian 8. Kaip atradote mūsų projektą? : geras vaikis. 9. Kiek laiko žaidžiate CS 1.6? : 4metai 10. Pasidalinkite savo Nuotrauka/Facebook/Instagram :
 23. Unknown

  joo butinai
 24. mPx

  Atmesta. WG neikėlei.
 25. Unknown

  1. Koks jūsų slapyvardis žaidime? :Unknown 2. Koks jūsų tikrasis Vardas? :Deimantas 3. Kiek jums metų? :18 4. Kokiame Mieste gyvenate? :Plungė 5. Koks jūsų zodiako ženklas? :Svarstyklės 6. Papasakokite truputį apie save(pomėgiai ; laisvalaikis ir t.t.) :Tai va esu paprastas žmogus ,kaip ir visi kiti. Esu draugiškas, linksmas, bendraujantis, atsakingas. Laisvalaikiu mėgstu žiūrėti filmus. ir t.t XD 7. Ar turite brolių/seserų? :Taip 8. Ar turite augintinių?(jeigu taip, galite įkelti nuotrauką) :Taip 9. Koks muzikos stilius jums patinka labiausiai? :Visokios 8. Kaip atradote mūsų projektą? :Per draugą 9. Kiek laiko žaidžiate CS 1.6? :8 metai tikrai 10. Pasidalinkite savo Nuotrauka/Facebook/Instagram :
 26. Valdemaras

  1. abdenather 2. mPx3. aš jums išsiunčiau į gmal`a prašau pažiūrėti4. Ban priežastis : wg neatsiuntimas5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : - 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: NON7. Aprašykite sita mPx papraše atsiusti jam wargods skanavima nes juo manymu matau per fb granatas ) aš pats neturėjau tos programeles, tad nuleidau cs`a ir nuėjau siustis tos programeles, ta programele atsiunciau ir pradejau skanuot, bet pati programele rase kad nerado mano cs`o, as jam ir rašau, kad negali programele rasti mano cs ) taip r dave bana ) nors kas sitam adminui visi mato per fb granatas ))
 27. 111

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 11 2. Jūsų amžius: neuziilgo 18:) 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip ir turejes projekta 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: tikrai taip 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: oj nauojau bet senai 6. Kiek laiko praleidžiate Cs-Brigada. Lt serveryje per dieną/savaitę?: 2-4h 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : dabar taip 8. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: puikiai zinau 9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: priziureti serveryje nuo kenkeju padeti zmonems iskylusiems klausimams 10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: + 11. Jūsų Facebook ir Skype : jai priimsimte parasysiu 12. Ar turite mikrofoną?: + 13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: net nezinau ka rasyt tipo prikolnas ciuvas esu megstu laisva laika prie pc praleisti palosti cesiuka blogos savybes greit prarandu kantrybe jei kazkas nesiseka 14. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: -
 28. Unknown

  Sveikutis
 1. Load more activity

Mūsų projektas rekomenduoja

×