Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. HSS

  Kartais nelabai suprantu, kam kurti prisistatymą, jeigu jame nieko konkretaus taip ir neparašai? Niekas rašydamas prisistatymą nerašo, kad yra nedraugiškas, nelinksmas, ar, kad nebendraujantis... Bet kokiu atveju, linkiu sėkmės, kad ir ką beveiktum Beje, kokį augintinį turi?
 3. Maybe

  jo matau? wg prašiau serve, laukiu wg, kitaip ban'as bus paliktas savaitei
 4. Artejančių švenčių proga, nutariau padaryti tokį paprasta, tačiau ganėtinai neiprasta konkursa. Dalyvių užduotys : 1)Paspausti "LIKE" ir "Follow" ant puslapio - https://www.facebook.com/daliusgamings/ 2)Parašyti kokį nors trumpa kalėdinį eileraštuką po postu. 3)Pažymėti draugą(-ę),pasidalinti,paspausti "Like" ant posto dėl didesnės sekmės "Dalius Gaming" poste. 4)Pasirinkti skaičiuką nuo 1 iki 500. Papildoma informacija: Laimetojai bus atrinkti atsitiktiniu budu per www.random.org svetaine. Laimetojai bus pažymeti ant posto "Dalius Gaming" puslapyje. Bet kokiu budu sukčiaujantys dalyviai bus diskvalifikuoti iki konkurso pabaigos! Nors, nežinau ar išvis cia kaip nors išeitu sukčiauti. Konkurso pradžia: 2019-12-13 Konkurso pabaiga: 2019-12-26 Turbut visiems įdomu, kokie gi bus prizai? Pirma vieta - Steam paskyra su : CSGO VAC. CS su 1.6k hours. PayDay2 (Visi DLC). Insurgency. Borderlands2 (Visi DLC). Left4Dead 2. Antra vieta - Steam paskyra su : CSGO VAC. Euro Truck Simulator 2 (DLC : Scandinavia. Schwarzmuller Trailer Pack. Beyond the Baltic Sea. Wheel Tuning Pack. Russian Paint Jobs. Heavy Cargo Pack. Window Flags.) Trecia vieta - Steam paskyra su Player Unknown Battle Grounds (PUBG). NO VAC! Ketvirta vieta - Steam paskyra su Counter Strike 1.6 Penkta vienta - Steam paskyra su Counter Strike 1.6 Prizai gali būti koreguojami iki konkurso pabaigos (tik į gerąją puse)!
 5. inspirion

  nu tai numečiau demo matai demo kažkur wh ? :DDD
 6. Unknown

  ačiū
 7. Yesterday
 8. Maybe

  Prašiau wg du kartus ir tas matosi per demo laukiu wg su neišjungtu cs
 9. Pūkė

  Labūtis, ero ero Sėkmytės
 10. Pūkė

  Sveikūtis, malonu susipažinti
 11. inspirion

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Inspirion 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: maybe 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www52.zippyshare.com/v/ikaPgZPY/file.html 4. Ban priežastis : wallhack 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: 7. Aprašykite situaciją: šovė ban is oro nei wg neprase nei ka,vaikas kazkoks matomai :D
 12. Last week
 13. Aferistai ~ Nesveiks

  Sveikas, malonu
 14. Pūkė

  Laba diena, malonu susipažinti.
 15. Maybe

  Atbanintas.
 16. Keviin

  Tai mane atbanins?
 17. Puchas

  Sveikas atvykęs
 18. Maybe

  Is google tai rašo, kad windowsų failai
 19. Keviin

  Daliau paklausk pas maybe
 20. Dalius

  kas cia?
 21. Keviin

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Keviin2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Joes3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=18465164. Ban priežastis : wg ikelk5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:non7. Aprašykite situaciją: paprase wg
 22. Dalius

  1000. aciu uz demesi
 23. Tarzius

  1. Koks jūsų slapyvardis žaidime? : Tarzius 2. Koks jūsų tikrasis Vardas? : Augustinas 3. Kiek jums metų? : 25 4. Kokiame Mieste gyvenate? : Klaipėda 5. Koks jūsų zodiako ženklas? : Šaulys 6. Papasakokite truputį apie save(pomėgiai ; laisvalaikis ir t.t.) : Nelabai mėgstu apie save pasakoti, bet esu labai draugiškas, paslaugus vaikinas. Šaltų nervų, Žiauriai mielas. Panelės neturiu, taip kad serverio paneles susukit i PM Daugiau net ir nežinau ka papasakoti apie save. Dar mokausi mokausi Aukštojoje Jūreivystes Mokykloje Paskutiniai metai liko. Po mokslu būsių Karinio Jūrų laivo Vyr.Leitenantas. Dažnai būnų namuose, daug skaitau. 7. Ar turite brolių/seserų? : Turiu sesę 8. Ar turite augintinių?(jeigu taip, galite įkelti nuotrauką) : Turiu sabaka, bet neturiu jos foto 9. Koks muzikos stilius jums patinka labiausiai? : Klausau visko. Muzikoje nesu išrankus. Aiškus apie Bethovenus nekalbu 8. Kaip atradote mūsų projektą? : Tiesiog ieškodamas kur pašaudyt internete 9. Kiek laiko žaidžiate CS 1.6? : viens šešta žaidžiu gan ilgai, apie 7-8 metai, bet su didelėm pertraukom 10. Pasidalinkite savo Nuotrauka/Facebook/Instagram :
 24. neleidzia man ateijti y serva neturiu privilegijos kicket esu padekit dekui 

 1. Load more activity

Mūsų projektas rekomenduoja

×